Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Cwaniactwo prezesa nie zna granic, sypania akcji cd ~Termosik 5 2020-02-10 15:18
Src i zniewolony mowia.. M ~Gordon 23 2020-02-09 23:47
Już w grudniu umowy!!! ~Kevinsamwdomu 3 2020-02-06 14:15
Co obiecywał zrobić prezes terrmo i nie zrobił ~knf 10 2020-02-05 12:10
Prezes gra na czas, znowu nic nie potrafi sprzedać ~Knf 3 2020-02-03 11:33
Nie panikować.... ~Colo 3 2020-02-03 11:29
Czysta parodia... ~Olo 10 2020-02-03 11:11
czy mi się wydaje uczen36 8 2020-02-01 18:17
jest info prezes się obudził i co z tego uczen36 13 2020-02-01 16:44
Po co to info nic nie daje wręcz tylko nerwy ~Knf 3 2020-02-01 10:27
Holanderskiej bajki CD, sypania cd ~Termosik 1 2020-01-31 15:57
Sprzedalem, wiec teraz pewnie będzie rosło... ~Jakub 6 2020-01-31 10:55
A na OZE rajd!!! ~Kewinsamwdomu 9 2020-01-30 17:06
Dalej kicha ~Fgh 3 2020-01-30 14:41
Uważam że spółka ma potencjał. ~Zobaczymy 9 2020-01-29 21:10
Prezesie, czas na Geriavit ~Kevinsamwdomu 2 2020-01-27 20:58
100 mld pl dla Polski na transformacje energetyczne!! ~Paweł 6 2020-01-24 12:41
Animator ~Adam 1 2020-01-24 11:45
Do src ,co z plg tak chwalileś .. ~MK 2 2020-01-23 22:42
Czy T2P w ogóle prowadzi działalność??? ~Kewinsamwdomu 9 2020-01-23 21:09
NASZE TERMO... ~leo 4 2020-01-23 14:51
SETANTA ~leo 5 2020-01-23 13:30
Wyskakiwanie z butów ~Adam 5 2020-01-23 10:20
PGNiG ~Kewinsamwdomu 3 2020-01-22 10:58
Etatowi naganiacze ~Adam 1 2020-01-22 09:55
Ktoś umiejętnie zbiera akcjie ~haribo 13 2020-01-21 21:28
NASZE TERMO... ~leo 2 2020-01-21 17:35
Klasyk, kolejna podbitka i sypanko ~Jajca 4 2020-01-21 15:00
Pytanie ??? ~henk70 7 2020-01-21 14:46
Jak termo2power odpali to z butów powyskakujecie. ~Sergiusz 14 2020-01-21 14:23
[x]
COREY -0,31% 0,32 2026-06-23 09:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.