| Cwaniactwo prezesa nie zna granic, sypania akcji cd | ~Termosik | 5 | 2020-02-10 15:18 |
| Src i zniewolony mowia.. M | ~Gordon | 23 | 2020-02-09 23:47 |
| Już w grudniu umowy!!! | ~Kevinsamwdomu | 3 | 2020-02-06 14:15 |
| Co obiecywał zrobić prezes terrmo i nie zrobił | ~knf | 10 | 2020-02-05 12:10 |
| Prezes gra na czas, znowu nic nie potrafi sprzedać | ~Knf | 3 | 2020-02-03 11:33 |
| Nie panikować.... | ~Colo | 3 | 2020-02-03 11:29 |
| Czysta parodia... | ~Olo | 10 | 2020-02-03 11:11 |
| czy mi się wydaje | uczen36 | 8 | 2020-02-01 18:17 |
| jest info prezes się obudził i co z tego | uczen36 | 13 | 2020-02-01 16:44 |
| Po co to info nic nie daje wręcz tylko nerwy | ~Knf | 3 | 2020-02-01 10:27 |
| Holanderskiej bajki CD, sypania cd | ~Termosik | 1 | 2020-01-31 15:57 |
| Sprzedalem, wiec teraz pewnie będzie rosło... | ~Jakub | 6 | 2020-01-31 10:55 |
| A na OZE rajd!!! | ~Kewinsamwdomu | 9 | 2020-01-30 17:06 |
| Dalej kicha | ~Fgh | 3 | 2020-01-30 14:41 |
| Uważam że spółka ma potencjał. | ~Zobaczymy | 9 | 2020-01-29 21:10 |
| Prezesie, czas na Geriavit | ~Kevinsamwdomu | 2 | 2020-01-27 20:58 |
| 100 mld pl dla Polski na transformacje energetyczne!! | ~Paweł | 6 | 2020-01-24 12:41 |
| Animator | ~Adam | 1 | 2020-01-24 11:45 |
| Do src ,co z plg tak chwalileś .. | ~MK | 2 | 2020-01-23 22:42 |
| Czy T2P w ogóle prowadzi działalność??? | ~Kewinsamwdomu | 9 | 2020-01-23 21:09 |
| NASZE TERMO... | ~leo | 4 | 2020-01-23 14:51 |
| SETANTA | ~leo | 5 | 2020-01-23 13:30 |
| Wyskakiwanie z butów | ~Adam | 5 | 2020-01-23 10:20 |
| PGNiG | ~Kewinsamwdomu | 3 | 2020-01-22 10:58 |
| Etatowi naganiacze | ~Adam | 1 | 2020-01-22 09:55 |
| Ktoś umiejętnie zbiera akcjie | ~haribo | 13 | 2020-01-21 21:28 |
| NASZE TERMO... | ~leo | 2 | 2020-01-21 17:35 |
| Klasyk, kolejna podbitka i sypanko | ~Jajca | 4 | 2020-01-21 15:00 |
| Pytanie ??? | ~henk70 | 7 | 2020-01-21 14:46 |
| Jak termo2power odpali to z butów powyskakujecie. | ~Sergiusz | 14 | 2020-01-21 14:23 |