Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Poplulem ekran ~src 5 2020-03-13 22:52
Bolek ~src 9 2020-03-12 18:15
Transakcje prezesa. ~Niejakikevin 1 2020-03-12 14:55
Mądry prezes w kryzysie kupuje akcje z rynku ale ... ~Knf 2 2020-03-11 17:39
Zawieszenie notowań??? ~Niejakikevin 1 2020-03-11 13:30
Jest 2 zł !! ~Adam 3 2020-03-11 12:40
Jak Prezesie wszystko ok, to jest hipokryzja ~Termosik 3 2020-03-10 21:47
wielkie tąpnięcie uczen36 9 2020-03-09 22:17
Nie ma zleceń na K ~src 1 2020-03-09 09:14
Świetlana przyszłość ~Jasnowidz 24 2020-03-05 19:30
Bajki prezesa ~Niejakikevin 11 2020-03-03 22:32
T2P tylko akcje umiesz sprzedawać prezesie? ~knf 1 2020-03-03 12:32
Wszędzie zieleń, z wyjątkiem t2p ~Niejakikevin 1 2020-03-03 11:38
prezesie t2p i co b..nie narobiłeś ~knf 1 2020-03-03 08:19
Balony pękają!!! ~Niejakikevin 1 2020-02-28 16:27
Panie Prezesie teraz ma Pan pole do popisu bo wszystko leci na łeb ~Haribo 1 2020-02-27 20:19
Zaraz górne widły!!!!! ~Niejakikevin 1 2020-02-27 16:41
Otwarcie dwóch projektów fotowoltaicznych o mocy 1MW i 250KW ~Inwestor 25 2020-02-27 10:21
Bolek & src ~src-Bolek 13 2020-02-27 08:25
czy src ma koronowirusa ~bolek 14 2020-02-25 11:24
Prezes dawaj jeszcze niżej uczen36 3 2020-02-25 11:06
Wspaniała inwestycja, dziękujemy PREZESIE :) ~Adam 1 2020-02-24 19:31
Z serii: "merytoryczne posty" :) ~Adam 3 2020-02-24 16:13
Prezes jest jak szatniarz z Misia. ~Niejakikevin 1 2020-02-24 15:36
Czy Prezes Termo ma koronawirusa? ~wyjebane_jajca 5 2020-02-24 14:27
Nowe umowy ~Adam 4 2020-02-24 13:45
Prezes, gdzie te obiecane umowy??? ~Dozrzygania 1 2020-02-24 11:02
Kicha stolcowa ~Rty 16 2020-02-23 23:34
największy nieudacznik w polskim biznesie ~wyjebane_jajca 3 2020-02-22 12:34
Kto chętny odwiedzić firme T2P ja płacę ~Analnytyk 30 2020-02-21 12:51
[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-24 12:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.