Kilka osób się podnieca że będzie "umowa na 10 mln zł".
Umowa na 10 mln, to nie znaczy, że ZYSK będzie 10 mln.
Zakładając BARDZO optymistycznie, zysk z tego może być na poziomie 50% czyli ok 5 mln zł.
Akcji spółka ma prawie 33 mln (32,808 mln) więc te 5 milionów złotych na prawie 33 mln akcji daje ok 15 groszy na jedna akcję.
Liczmy więc:
0,30 (obecny kurs) + 0,15 (zysk a potencjalnej umowy) + 0,75 (euforia, że jest JAKIŚ zysk) < 0,60 zł
Skąd niby ma być 1 zł, nie mówiąc już o 2 zł ?
Takie kwoty to tylko pobożne życzenia, nic więcej