| odnalazła śię śrubka będzie robota | uczen36 | 3 | 2020-05-11 19:14 |
| kolejne umowy | ~inwestor | 11 | 2020-05-11 09:48 |
| Wiecie, jak się nazywa ulubiony trick na deskorolce prezesa Termo? | ~WyjebaneJajca | 1 | 2020-05-09 12:20 |
| Inwestor, 15.00 minęła | ~Bazyl | 2 | 2020-05-08 15:20 |
| dzisiaj | ~inwestor | 5 | 2020-05-08 14:40 |
| A jednak będą umowy z Pgnig Termika | ~Termika | 18 | 2020-05-08 08:33 |
| kupujcie !! | ~inwestor | 3 | 2020-05-07 17:23 |
| Mega zakupy pod umowę z Termiką | ~Bazyl | 5 | 2020-05-07 09:09 |
| Słabo | ~Adam | 1 | 2020-05-07 09:05 |
| PIERWSZA DOSTAWA | ~leo | 6 | 2020-05-07 07:04 |
| NASZE TERMO... | ~leo | 5 | 2020-05-07 06:36 |
| Echhh, ci wstrętni naganiacze . . . . | ~Adam | 3 | 2020-05-05 18:53 |
| Inwestor - kiedy umowy za 10 mln??? | ~Bazyl | 3 | 2020-05-05 13:34 |
| KUPUJCIE, KUPUJCIE !!! | ~Adam | 5 | 2020-05-04 17:08 |
| Uwaga hydraulik z Holandii | uczen36 | 1 | 2020-04-30 17:55 |
| Było +25%, jest +8% | ~Bazyl | 7 | 2020-04-30 15:27 |
| Ucieczka z k - zaraz wodospad | ~Romek | 4 | 2020-04-30 15:25 |
| Dlaczego to tak rośnie?? | ~Rumburak | 6 | 2020-04-30 14:23 |
| rośnie i mi się to nie podoba | uczen36 | 1 | 2020-04-30 12:23 |
| Animator w akcji:) | ~mn | 3 | 2020-04-30 12:10 |
| Widzę że niektórzy już wiedzą skup się zaczyna powolutku... | ~ajax | 9 | 2020-04-30 10:22 |
| Kolejna podpucha | ~Zenek | 3 | 2020-04-30 10:11 |
| Columbus i Novavis | ~Zenek | 3 | 2020-04-29 17:29 |
| Na dobry początek | ~Adam | 13 | 2020-04-28 19:47 |
| Brawo prezes!!! | ~Zenek | 6 | 2020-04-28 14:21 |
| sypnij ktoś | ~wyjebane_jajca | 1 | 2020-04-28 12:15 |
| Adam, Bazyl, Piotr, Zenek... | verasco | 3 | 2020-04-27 18:56 |
| hehe spada o kilka % i płacz a ja zbieram hehe | ~ajax | 4 | 2020-04-27 18:25 |
| Transakcje | ~Adam | 2 | 2020-04-27 18:23 |
| Kolejna umowa - za rok | ~Bazyl | 1 | 2020-04-27 09:57 |