Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
odnalazła śię śrubka będzie robota uczen36 3 2020-05-11 19:14
kolejne umowy ~inwestor 11 2020-05-11 09:48
Wiecie, jak się nazywa ulubiony trick na deskorolce prezesa Termo? ~WyjebaneJajca 1 2020-05-09 12:20
Inwestor, 15.00 minęła ~Bazyl 2 2020-05-08 15:20
dzisiaj ~inwestor 5 2020-05-08 14:40
A jednak będą umowy z Pgnig Termika ~Termika 18 2020-05-08 08:33
kupujcie !! ~inwestor 3 2020-05-07 17:23
Mega zakupy pod umowę z Termiką ~Bazyl 5 2020-05-07 09:09
Słabo ~Adam 1 2020-05-07 09:05
PIERWSZA DOSTAWA ~leo 6 2020-05-07 07:04
NASZE TERMO... ~leo 5 2020-05-07 06:36
Echhh, ci wstrętni naganiacze . . . . ~Adam 3 2020-05-05 18:53
Inwestor - kiedy umowy za 10 mln??? ~Bazyl 3 2020-05-05 13:34
KUPUJCIE, KUPUJCIE !!! ~Adam 5 2020-05-04 17:08
Uwaga hydraulik z Holandii uczen36 1 2020-04-30 17:55
Było +25%, jest +8% ~Bazyl 7 2020-04-30 15:27
Ucieczka z k - zaraz wodospad ~Romek 4 2020-04-30 15:25
Dlaczego to tak rośnie?? ~Rumburak 6 2020-04-30 14:23
rośnie i mi się to nie podoba uczen36 1 2020-04-30 12:23
Animator w akcji:) ~mn 3 2020-04-30 12:10
Widzę że niektórzy już wiedzą skup się zaczyna powolutku... ~ajax 9 2020-04-30 10:22
Kolejna podpucha ~Zenek 3 2020-04-30 10:11
Columbus i Novavis ~Zenek 3 2020-04-29 17:29
Na dobry początek ~Adam 13 2020-04-28 19:47
Brawo prezes!!! ~Zenek 6 2020-04-28 14:21
sypnij ktoś ~wyjebane_jajca 1 2020-04-28 12:15
Adam, Bazyl, Piotr, Zenek... verasco 3 2020-04-27 18:56
hehe spada o kilka % i płacz a ja zbieram hehe ~ajax 4 2020-04-27 18:25
Transakcje ~Adam 2 2020-04-27 18:23
Kolejna umowa - za rok ~Bazyl 1 2020-04-27 09:57
[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-26 09:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.