|
Konkurs skoków na mamucie..
|
~młody
|
16
|
2015-01-17 15:25
|
|
Ładne odbicie i ...
|
~apollo
|
4
|
2015-01-17 00:59
|
|
COMECO- ZNOWU OBROCIK ZNOWU LADNY
|
~laptop
|
9
|
2015-01-16 17:34
|
|
mordzinski już SKOCZYŁ ?????????????????????????????????????????
|
~1916
|
6
|
2015-01-16 17:23
|
|
Astoria-spoko ! Nie ma kto kłaść !!!!
|
~Karol-3
|
1
|
2015-01-16 17:13
|
|
COMECO dalej walą worami!!!!!
|
~MSX
|
8
|
2015-01-16 17:11
|
|
Takiego wała nie widziałem od roku !! Ale Cyrk !!!!
|
~Karol-3
|
1
|
2015-01-16 17:07
|
|
CDE S.A. !!!!!!!!!!
|
~Rafał
|
2
|
2015-01-16 15:04
|
|
pierwsze widły i jazda na 2zł !!!
|
~ksenon
|
8
|
2015-01-16 14:19
|
|
1zł przełamany
|
~apollo
|
22
|
2015-01-16 13:35
|
|
Koszą kaskę na przetargach - czekamy na ustawę w sejmie i będzie złoto
|
~Nigro
|
12
|
2015-01-16 11:54
|
|
No i co? był odpał? No był :D ponad 40% :D In one day
|
~Złoto_Yukonu
|
17
|
2015-01-16 00:06
|
|
Wartość oferty/sprzedaży: 0,8 mln zł
|
~Kosia
|
7
|
2015-01-15 23:59
|
|
Jutro 70 groszy
|
~Cxc
|
16
|
2015-01-15 21:29
|
|
OD JUTRA COMECO NAJBARDZIEJ GRANY PAPIER NA NC
|
~ksenon
|
11
|
2015-01-15 21:13
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
2
|
2015-01-15 20:37
|
|
Teraz bedzie sie kisiło na niskich obrotach....
|
~Xxx
|
5
|
2015-01-15 18:54
|
|
Wujek Ksenon wyleszczony - zaczynamy rosnąć
|
~Kinga_Inwestorka
|
5
|
2015-01-15 17:34
|
|
wujek ksenon zapakowany po uszy średnia 1,18
|
~ksenon
|
4
|
2015-01-15 17:34
|
|
jeszcze dziś soczysta zieleń
|
~waldi
|
13
|
2015-01-15 15:41
|
|
koniec sypania, czas na odbicie bo jest co do nadrobienia
|
~Mike
|
19
|
2015-01-15 13:55
|
|
Czerwona LATARNIA na torfowisku..
|
~Laszlo
|
2
|
2015-01-15 12:59
|
|
ulica wypłoszona na MAXA!!! czas na odbicie
|
~ksenon
|
26
|
2015-01-15 12:21
|
|
Torfowe GRZĘZAWISKO..
|
~Laszlo
|
9
|
2015-01-15 11:37
|
|
CZY WODOREK jest dzieciakiem co ??? ma 8lat ?????
|
~pepes
|
7
|
2015-01-15 10:26
|
|
Comeco do ilu dziś spadnie wasze typy
|
~Maxi
|
3
|
2015-01-15 09:31
|
|
wujek ksenon średnia 0,99
|
~ksenon
|
20
|
2015-01-15 09:08
|
|
DNO
|
~GREG
|
13
|
2015-01-15 08:55
|
|
Ale tu poubieranych w torf. widac, ze idze na emisyjna.
|
~torf
|
17
|
2015-01-15 08:17
|
|
comeco - zaraz sie zacznie....wskazniki juz daja sygnal K
|
~siwy
|
28
|
2015-01-15 08:06
|