Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Konkurs skoków na mamucie.. ~młody 16 2015-01-17 15:25
Ładne odbicie i ... ~apollo 4 2015-01-17 00:59
COMECO- ZNOWU OBROCIK ZNOWU LADNY ~laptop 9 2015-01-16 17:34
mordzinski już SKOCZYŁ ????????????????????????????????????????? ~1916 6 2015-01-16 17:23
Astoria-spoko ! Nie ma kto kłaść !!!! ~Karol-3 1 2015-01-16 17:13
COMECO dalej walą worami!!!!! ~MSX 8 2015-01-16 17:11
Takiego wała nie widziałem od roku !! Ale Cyrk !!!! ~Karol-3 1 2015-01-16 17:07
CDE S.A. !!!!!!!!!! ~Rafał 2 2015-01-16 15:04
pierwsze widły i jazda na 2zł !!! ~ksenon 8 2015-01-16 14:19
1zł przełamany ~apollo 22 2015-01-16 13:35
Koszą kaskę na przetargach - czekamy na ustawę w sejmie i będzie złoto ~Nigro 12 2015-01-16 11:54
No i co? był odpał? No był :D ponad 40% :D In one day ~Złoto_Yukonu 17 2015-01-16 00:06
Wartość oferty/sprzedaży: 0,8 mln zł ~Kosia 7 2015-01-15 23:59
Jutro 70 groszy ~Cxc 16 2015-01-15 21:29
OD JUTRA COMECO NAJBARDZIEJ GRANY PAPIER NA NC ~ksenon 11 2015-01-15 21:13
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2015-01-15 20:37
Teraz bedzie sie kisiło na niskich obrotach.... ~Xxx 5 2015-01-15 18:54
Wujek Ksenon wyleszczony - zaczynamy rosnąć ~Kinga_Inwestorka 5 2015-01-15 17:34
wujek ksenon zapakowany po uszy średnia 1,18 ~ksenon 4 2015-01-15 17:34
jeszcze dziś soczysta zieleń ~waldi 13 2015-01-15 15:41
koniec sypania, czas na odbicie bo jest co do nadrobienia ~Mike 19 2015-01-15 13:55
Czerwona LATARNIA na torfowisku.. ~Laszlo 2 2015-01-15 12:59
ulica wypłoszona na MAXA!!! czas na odbicie ~ksenon 26 2015-01-15 12:21
Torfowe GRZĘZAWISKO.. ~Laszlo 9 2015-01-15 11:37
CZY WODOREK jest dzieciakiem co ??? ma 8lat ????? ~pepes 7 2015-01-15 10:26
Comeco do ilu dziś spadnie wasze typy ~Maxi 3 2015-01-15 09:31
wujek ksenon średnia 0,99 ~ksenon 20 2015-01-15 09:08
DNO ~GREG 13 2015-01-15 08:55
Ale tu poubieranych w torf. widac, ze idze na emisyjna. ~torf 17 2015-01-15 08:17
comeco - zaraz sie zacznie....wskazniki juz daja sygnal K ~siwy 28 2015-01-15 08:06
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.