Będzie walka o powrót powyżej 1zł?
Na dwoje babka wróżyła:)
Dziś nie udało mi się zarobić.
Ważne ,żeby nie tkwić w błędnym założeniu i w porę się wycofać szybko tnąc straty.
Nie ma co się kopać z koniem, nawet niewielką sumą.
Parę zleceń kupna na wyższych poziomach wyglądały blado przy stronie podażowej i bardzo możliwe ,że są to "lipne" zlecenia kupna mające na celu zrobić wrażenie ,że są chętni do zajęcia pozycji za kilkadziesiąt tys zł.
Mimo wszystko jutro spróbuję wejść ponownie i zagrać DT.
Może uda się odrobić dzisiejszą stratę.
Do trzech razy sztuka , więc jeszcze dwa razy wezmę udział w tym maglu bo mimo ,że papier wysokiego ryzyka to jednak może zaskoczyć sporą stopą zwrotu.
Nikt nie twierdził ,że będzie lekko !:)