Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ma być drugi Certus? Cholera może warto wejść w tą spółdzielnię... ~head 37 2015-01-14 22:13
dzisiaj cel 0.96 ~menda 5 2015-01-14 19:32
Zrobiło się kusząco. ~apollo 35 2015-01-14 17:27
dołek ~xxx 3 2015-01-14 16:38
Jak idzie palenie torfem ? ~Torf 3 2015-01-14 16:30
no dalej! oddawać swoje papiery!!! ~ksenon 4 2015-01-14 16:21
nizej juz nie bedzie ~john 27 2015-01-14 16:19
Dawać kurs na 1,02-1,07 - chetnie wszystko od was kupie ~StrachanStar 6 2015-01-14 16:19
Ale perelka ~BASIA 2 2015-01-14 15:58
Obroty potężne .........12 złotych ~Cxc 14 2015-01-14 15:32
Comeco czy EMMWH ? ~Marco 2 2015-01-14 14:33
wujek ksenon średnia 1,09 ~ksenon 5 2015-01-14 14:05
trzymać sie ramy bo zaraz ruszamy !!!! ~ksenon 12 2015-01-14 14:01
comeco - jedziemy wyrysowac mlot ~siwy 13 2015-01-13 20:55
COMECO rzucają w nas workami z torfem!!!!!!!!!!! ~COMECO 9 2015-01-13 19:37
ALE SYF UCIEKAC!!!!! ~inwestor 2 2015-01-13 16:14
zamknięcie 1,4x ~ksenon 2 2015-01-13 14:01
Co zrobicie jak to pojdzie w silady boomeranga po debiucie groszowki!!!! ~inwestor 1 2015-01-13 13:55
DO ,,WUJKA KSENONA,,:) ~stop 7 2015-01-13 13:52
jutro też wam przywalimy :-) ~menda 1 2015-01-13 13:50
jak tam wystraszeni ? ~Mike 8 2015-01-13 13:16
kiedy zrzut? ~stop 6 2015-01-13 12:34
cztery spadkowe swiece - czas na zmiane ~siwy 7 2015-01-13 10:55
spółdzielna ma tego sporo ~kolek 4 2015-01-13 10:08
Naganiacze na spadki mnie atakują :D ~COMECO 24 2015-01-12 21:25
gdzie ksenon ??? w providencie ))))) ~heheheh 4 2015-01-12 18:48
wujek ksenon wchodzi na pokład ~ksenon 34 2015-01-12 16:03
Czuje ze ten tydzien bedzie decydujacy na wycisnieciu ostatnich akcj ~MistrzNC 5 2015-01-12 15:20
a co to za marazm? ~siwy 38 2015-01-12 15:12
podwojne dno czy zwala dalej? ~siwy 12 2015-01-12 14:08
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.