jak tam dzieci po raprting...duzy szoking????? litosciwie niewymienie moich słodkich krytyków po raporting powinnismy pikowac i błagac zeby ktos kupił wory tego nieszzesnego pelletu? wg mnie nastepny raporting, pomimo działan , wspaniaej młodej kadry, szukania rynków i inne bajery tez strata....