Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wróci trend wzrostowy? ~sven 4 2015-07-31 18:00
Powolna spinaczka.. ~Laszlo 1 2015-07-23 06:35
Jutro atak na 50 gr ~dredy 6 2015-07-22 11:02
Papier gotowy do lotu ~siwy 8 2015-07-21 19:13
Jaki kurs do wyników za 2q? ~inex 9 2015-07-18 15:03
Obroty siadły po asymilacji ~plocek 10 2015-07-17 00:24
Zbieranie po 30 gr ~origollo 6 2015-07-07 15:59
Czy Apanet będzie wzorem dla Comeco? ~karington 1 2015-07-03 20:51
Co tutaj się wyrabia? ~fanthomas 16 2015-06-30 19:15
Pora na powtórkę z Apanetu ~bistor 1 2015-06-30 18:06
Apanet BIS ~vicks 1 2015-06-25 18:26
Raport roczny 2014 ~Ktostam 1 2015-06-23 14:00
Spekuła odpuściła? ~mudocil 2 2015-06-22 17:24
Spółka zapomniana ~torfowiec 1 2015-06-15 16:18
Kiedy start wzrostów? ~hixon 1 2015-06-15 15:01
Apanet, Acartus, Comeco? ~compan 1 2015-06-15 13:35
Co za syf ~uwaga 3 2015-06-11 18:35
I mamy bezruch na Comeco ~faraon 1 2015-06-10 18:52
pikujmy w koncu na '25 to sie wskazniki ustatkują..... ~japuk 9 2015-06-09 16:21
30 gr to już dno? ~danny 2 2015-06-09 12:26
Jazda na 3 zł ~kumak 3 2015-06-06 17:24
800k akcji ~limon 1 2015-06-04 19:35
Łamią lock-up'y? ~kumkum 1 2015-06-01 21:45
lecicie na 10 -13 gr ~analityk 4 2015-06-01 17:08
Ładna lewa strona - silny popyt już ustawiony ~Enrique 5 2015-06-01 16:57
Comeco odpali w tym tygodniu? ~jerry_de_hossa 1 2015-05-31 20:57
Mieszają na kursie ~sadix 1 2015-05-30 14:03
I znowo powrót na 60gr i do ugrania 35% ~K-cz 2 2015-05-29 19:37
Ile jeszcze potrwają wymiany? ~franc_de_palma 3 2015-05-29 16:15
Jeszcze przed wakacjami wracamy na 75 gr ~Drągal 1 2015-05-29 11:30
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.