| Wróci trend wzrostowy? | ~sven | 4 | 2015-07-31 18:00 |
| Powolna spinaczka.. | ~Laszlo | 1 | 2015-07-23 06:35 |
| Jutro atak na 50 gr | ~dredy | 6 | 2015-07-22 11:02 |
| Papier gotowy do lotu | ~siwy | 8 | 2015-07-21 19:13 |
| Jaki kurs do wyników za 2q? | ~inex | 9 | 2015-07-18 15:03 |
| Obroty siadły po asymilacji | ~plocek | 10 | 2015-07-17 00:24 |
| Zbieranie po 30 gr | ~origollo | 6 | 2015-07-07 15:59 |
| Czy Apanet będzie wzorem dla Comeco? | ~karington | 1 | 2015-07-03 20:51 |
| Co tutaj się wyrabia? | ~fanthomas | 16 | 2015-06-30 19:15 |
| Pora na powtórkę z Apanetu | ~bistor | 1 | 2015-06-30 18:06 |
| Apanet BIS | ~vicks | 1 | 2015-06-25 18:26 |
| Raport roczny 2014 | ~Ktostam | 1 | 2015-06-23 14:00 |
| Spekuła odpuściła? | ~mudocil | 2 | 2015-06-22 17:24 |
| Spółka zapomniana | ~torfowiec | 1 | 2015-06-15 16:18 |
| Kiedy start wzrostów? | ~hixon | 1 | 2015-06-15 15:01 |
| Apanet, Acartus, Comeco? | ~compan | 1 | 2015-06-15 13:35 |
| Co za syf | ~uwaga | 3 | 2015-06-11 18:35 |
| I mamy bezruch na Comeco | ~faraon | 1 | 2015-06-10 18:52 |
| pikujmy w koncu na '25 to sie wskazniki ustatkują..... | ~japuk | 9 | 2015-06-09 16:21 |
| 30 gr to już dno? | ~danny | 2 | 2015-06-09 12:26 |
| Jazda na 3 zł | ~kumak | 3 | 2015-06-06 17:24 |
| 800k akcji | ~limon | 1 | 2015-06-04 19:35 |
| Łamią lock-up'y? | ~kumkum | 1 | 2015-06-01 21:45 |
| lecicie na 10 -13 gr | ~analityk | 4 | 2015-06-01 17:08 |
| Ładna lewa strona - silny popyt już ustawiony | ~Enrique | 5 | 2015-06-01 16:57 |
| Comeco odpali w tym tygodniu? | ~jerry_de_hossa | 1 | 2015-05-31 20:57 |
| Mieszają na kursie | ~sadix | 1 | 2015-05-30 14:03 |
| I znowo powrót na 60gr i do ugrania 35% | ~K-cz | 2 | 2015-05-29 19:37 |
| Ile jeszcze potrwają wymiany? | ~franc_de_palma | 3 | 2015-05-29 16:15 |
| Jeszcze przed wakacjami wracamy na 75 gr | ~Drągal | 1 | 2015-05-29 11:30 |