|
Comeco
|
~adi
|
7
|
2016-02-18 11:57
|
|
czekam na korekte
|
~marco
|
4
|
2016-02-18 10:51
|
|
stara prawda jest taka ,ze jak niechce ciagnac do gory to musi spasc
|
~motyl666
|
1
|
2016-02-18 10:31
|
|
Właśnie macie korektę !!! A chcielibyście co ???
|
~Karol-3
|
1
|
2016-02-18 10:09
|
|
Koszyczki na kupnie zapelniane
|
~Akcjonariusz
|
4
|
2016-02-18 10:04
|
|
Re: 3zł należy się jak psu buda - do ChWiejnyJohny Zgłoś do moderatora
|
~PK
|
6
|
2016-02-18 09:51
|
|
Czy dzisiaj przebijemy 1 zł??
|
~Mati
|
9
|
2016-02-18 09:49
|
|
Zaryzykuję prognozę na dziś :Górne widły gwarantowane!!!
|
~Karol-3
|
4
|
2016-02-18 09:40
|
|
Dobra. Idę do pracy.
|
~Mati
|
1
|
2016-02-18 09:39
|
|
Doradzam pośpiech Kupna ! Zaraz może zamknąć się okienko transfer.!!
|
~Karol-3
|
2
|
2016-02-18 09:17
|
|
Ok. 0,90 dzisiaj możliwe ??!!!
|
~Karol-3
|
2
|
2016-02-18 09:11
|
|
Oj tu to będzie jazda !!! Jeżeli utrzymają poziom przychodów i ..>>>>>>>
|
~Karol-3
|
1
|
2016-02-18 08:49
|
|
COMECO
|
~janek
|
2
|
2016-02-18 08:28
|
|
PRZYCHOD WZRUSŁ PONAD 300% SPRZEDAJACY TROCHE POMYSLEC
|
~motyl666
|
12
|
2016-02-18 00:07
|
|
3zł należy się jak psu buda - do ChWiejnyJohny
|
~PKL
|
2
|
2016-02-17 20:51
|
|
Sprzedam za 5zł
|
~Mati
|
9
|
2016-02-17 19:59
|
|
MUSIAŁO SIE TROCHE POMIELIC NA 60
|
~motyl666
|
2
|
2016-02-17 19:55
|
|
po COMECO VERTE?
|
~Cons
|
1
|
2016-02-17 19:01
|
|
Wygląda na obiecującą spółkę , tylko co taki mały zysk>>>>>
|
~Karol-3
|
2
|
2016-02-17 16:16
|
|
75 gr nie przebijemy
|
~kolorowy-swiat
|
10
|
2016-02-17 15:43
|
|
Kapit. 1,2 mln zł zysk za kwartał 133 tys zł i srodki włąsne 1,7 mln zł
|
~ribi
|
1
|
2016-02-17 14:42
|
|
tu sie dopiero zaczyna
|
~motyl666
|
15
|
2016-02-17 13:31
|
|
CZAS NA WIDLY OSTATNI NIEZDECYDOWANI ODDAJA I LECIM
|
~torfik
|
1
|
2016-02-17 12:59
|
|
To już koniec euforii ???
|
~kolorowy-swiat
|
13
|
2016-02-17 12:58
|
|
Zobaczcie Plenet Soft :) Comeco i Planet Soft to dwie perły :)
|
~xxx
|
2
|
2016-02-17 12:52
|
|
TAKA MAŁA UWAGA DLA SPRZEDAJACYCH
|
~motyl666
|
1
|
2016-02-17 12:51
|
|
Za Miesiąc 3 zł za rok 30zł!!
|
~Ja
|
24
|
2016-02-17 12:12
|
|
Bedzie pieknie
|
~ThinAndTheMachine
|
5
|
2016-02-17 11:01
|
|
Kto normalny sprzedaje na tych poziomach?
|
~Ja
|
5
|
2016-02-17 10:09
|
|
niecierpliwi realizują zyski
|
~kolorowy-swiat
|
9
|
2016-02-17 09:40
|