|
Nie dobrze, chyba będą widły
|
~beee
|
5
|
2016-02-17 09:29
|
|
W obiegu 450 tys zł
|
~Mati
|
1
|
2016-02-17 09:27
|
|
Jutro 80 gr?
|
~watson
|
6
|
2016-02-16 22:43
|
|
Co bedzie jutro ???
|
~zenit73
|
5
|
2016-02-16 21:04
|
|
Na jakie poziomy ta spółka jedzie?!
|
~Kamil
|
2
|
2016-02-16 17:43
|
|
Puscili. 2 forposta sie szykuje
|
~Akcjonariusz
|
2
|
2016-02-16 17:13
|
|
COMECO !! WISI OD 10.. ILE MOZNA
|
~torfik
|
4
|
2016-02-16 17:10
|
|
jestem w szoku-wreszcie trafiłem dobra społke
|
~motyl666
|
8
|
2016-02-16 13:52
|
|
JAJA - jak spada to puszczaja widly co chwile
|
~torfik
|
5
|
2016-02-16 13:45
|
|
PUSZCZAC TO Z WIDEL COMECOOOO
|
~torfik
|
3
|
2016-02-16 11:58
|
|
No to zaczęło się
|
~Handlarz
|
1
|
2016-02-16 11:56
|
|
NIECH MI KTOS WYTLUMACZY
|
~torfik
|
2
|
2016-02-16 11:49
|
|
Przesadny optymizm niewskazany !!!
|
~zenit73
|
6
|
2016-02-16 11:36
|
|
taka mała ilosc akcji i taki przychod to przynajmniej 2 zl
|
~motyl666
|
1
|
2016-02-16 10:52
|
|
Mamy raport. No jest nieźle!
|
~Festus
|
3
|
2016-02-16 10:31
|
|
COMECOOO!!! REKORDOWE PRZYCHODY
|
~torfik
|
6
|
2016-02-16 09:51
|
|
No to lecimy w KOSMOS !!!
|
~Adam
|
2
|
2016-02-16 09:11
|
|
I co z tym raportem???
|
~ThinAndTheMachine
|
4
|
2016-02-16 00:04
|
|
Leszczyna znowu oddaje....
|
~ktostam
|
3
|
2016-02-15 20:22
|
|
Raport za 2 dni :)
|
~Gumiś
|
4
|
2016-02-15 10:58
|
|
Raport
|
~zenit73
|
4
|
2016-02-15 10:38
|
|
Czy będzie tu drugi apanet?
|
~Gumiś
|
3
|
2016-02-12 11:57
|
|
Przepraszam za pomyłkę, raport w poniedziałek 15.02.
|
~Gumiś
|
2
|
2016-02-11 08:37
|
|
Grubas zbiera
|
~beee
|
7
|
2016-02-09 12:36
|
|
Kredycik spłacony, można lecieć na 20 groni :)
|
~Alibaba
|
2
|
2016-02-09 11:40
|
|
COMECO - atak na 30 gr?
|
~Alibaba
|
5
|
2016-02-08 10:49
|
|
niżej nie oddam
|
~trzyzlote
|
5
|
2016-02-08 09:44
|
|
Na comeco bida aż piszczy
|
~znafca
|
3
|
2016-02-05 19:18
|
|
Mega obroty, widać że rekiny mocno szarpią
|
~beee
|
2
|
2016-02-05 16:00
|
|
Czy toto jeszcze ruszy w górę??
|
~znafca
|
4
|
2016-02-05 09:06
|