Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nie dobrze, chyba będą widły ~beee 5 2016-02-17 09:29
W obiegu 450 tys zł ~Mati 1 2016-02-17 09:27
Jutro 80 gr? ~watson 6 2016-02-16 22:43
Co bedzie jutro ??? ~zenit73 5 2016-02-16 21:04
Na jakie poziomy ta spółka jedzie?! ~Kamil 2 2016-02-16 17:43
Puscili. 2 forposta sie szykuje ~Akcjonariusz 2 2016-02-16 17:13
COMECO !! WISI OD 10.. ILE MOZNA ~torfik 4 2016-02-16 17:10
jestem w szoku-wreszcie trafiłem dobra społke ~motyl666 8 2016-02-16 13:52
JAJA - jak spada to puszczaja widly co chwile ~torfik 5 2016-02-16 13:45
PUSZCZAC TO Z WIDEL COMECOOOO ~torfik 3 2016-02-16 11:58
No to zaczęło się ~Handlarz 1 2016-02-16 11:56
NIECH MI KTOS WYTLUMACZY ~torfik 2 2016-02-16 11:49
Przesadny optymizm niewskazany !!! ~zenit73 6 2016-02-16 11:36
taka mała ilosc akcji i taki przychod to przynajmniej 2 zl ~motyl666 1 2016-02-16 10:52
Mamy raport. No jest nieźle! ~Festus 3 2016-02-16 10:31
COMECOOO!!! REKORDOWE PRZYCHODY ~torfik 6 2016-02-16 09:51
No to lecimy w KOSMOS !!! ~Adam 2 2016-02-16 09:11
I co z tym raportem??? ~ThinAndTheMachine 4 2016-02-16 00:04
Leszczyna znowu oddaje.... ~ktostam 3 2016-02-15 20:22
Raport za 2 dni :) ~Gumiś 4 2016-02-15 10:58
Raport ~zenit73 4 2016-02-15 10:38
Czy będzie tu drugi apanet? ~Gumiś 3 2016-02-12 11:57
Przepraszam za pomyłkę, raport w poniedziałek 15.02. ~Gumiś 2 2016-02-11 08:37
Grubas zbiera ~beee 7 2016-02-09 12:36
Kredycik spłacony, można lecieć na 20 groni :) ~Alibaba 2 2016-02-09 11:40
COMECO - atak na 30 gr? ~Alibaba 5 2016-02-08 10:49
niżej nie oddam ~trzyzlote 5 2016-02-08 09:44
Na comeco bida aż piszczy ~znafca 3 2016-02-05 19:18
Mega obroty, widać że rekiny mocno szarpią ~beee 2 2016-02-05 16:00
Czy toto jeszcze ruszy w górę?? ~znafca 4 2016-02-05 09:06
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.