Uważam, że na tle naszej bananowej giełdy Comeco jest w tej chwili jedną z atrakcyjniejszych spółek. Wyniki niesamowicie zaskakują, a dalsze perspektywy wydają się jeszcze lepsze. Solidny papier. Oby dalej szli w takim tempie do przodu, a będzie tu bardzo wysoko.