Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Uwaga na moderatora - usuwa wątki nawet gdy nie są obrażliwe- manipuluje ~analityk 1 2016-04-18 09:52
I jest jak zwykle ~zenit73 7 2016-04-15 19:14
pol zartem pol serio gonimy, 11BIT''' ~ano 5 2016-04-12 17:51
COMECO RUSZA - BRAC BO UCIEKNIE ~torfik 10 2016-04-12 15:29
obroty ~zenit73 6 2016-04-07 13:52
Cisza ~zenit73 10 2016-03-14 22:38
Oddawajcie d.... ~zenit73 3 2016-03-14 21:34
Spokojnie, gruby będzie jutro zbierał a papier powróci na 0,5 ~be 7 2016-03-03 07:56
Bezczelnie naciągacie na te syf !!!! ~rgrh 3 2016-03-02 13:13
No i co dalej? ~ktostam 22 2016-02-25 22:35
Dalej wierzycie w dobre wyniki ?? ~aha 1 2016-02-24 10:01
na AEDES 100% zarobku w dwie ,trzy sesje !!! ~olo 2 2016-02-23 16:02
Katastrofa, jest fatalnie ~beee 7 2016-02-23 15:29
Co za syf !!! ~rgrh 11 2016-02-23 14:03
Gruby nadal zwiększa zaangażowianie w Comeco ~beee 3 2016-02-23 10:38
Dobra spółka ???? ~rgrh 2 2016-02-23 09:26
Jakie były obroty przed wynikami ~rgrh 6 2016-02-22 12:44
Co tu się dzieje Wąski? ~filip 26 2016-02-22 09:08
wracamy do bazy-40 ~motyl666 11 2016-02-19 11:15
kto uwierzyl chwiejnyjony i karol3 ~kolorowy-swiat 6 2016-02-19 10:51
chyba koniec wzrostów ~aha 11 2016-02-19 10:39
Przykro to mówić ale to totalny śmieć! A wczoraj myślałem ....Sorry!! ~Karol-3 1 2016-02-19 09:30
dlaczego zero obrotow? ~witka 2 2016-02-19 09:29
Coś to źle wygląda !!! Wyniki kreatywne? Sypanie z wewnątrz? ~Karol-3 18 2016-02-19 09:17
chca troche obnizyc ustawic sie na k nizej ok 65 groni ~witka 2 2016-02-19 09:15
Dlugi dolny cień mamy czyli zwyzki ? – Akcjonariusz co ty bredzisz !!! ~analityk 5 2016-02-19 00:28
Dlugi dolny cień mamy czyli zwyzki ~Akcjonariusz 3 2016-02-18 23:10
rusza sunex ~słońce 1 2016-02-18 15:50
jak nic w ciagu godziny ~aha 3 2016-02-18 15:00
Re: Coś to źle wygląda !!! Wyniki kreatywne? Sypanie z wewnątrz? ~analityk 1 2016-02-18 13:34
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.