Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Złamać 50 gr ~jakkyl 12 2016-10-29 10:19
Ukryciak na 49 gr rozebrany ~łamacz 3 2016-10-13 08:11
Ktoś się bawi ~Lolo 6 2016-10-07 17:06
Nie widać sprzedających ~budowlaniec 8 2016-09-29 12:06
Czekamy i czekamy ~cierpliwy 8 2016-09-27 17:09
po co przepłacać? ~olaf 13 2016-09-09 08:29
FF < 1 mln akcji ~guancho 2 2016-09-06 18:34
Tutaj musi przyjść popyt ~dwein 2 2016-08-30 07:55
50 gr przełamane ~fifty 8 2016-08-29 12:47
Popyt rusza! ~kornik 4 2016-08-23 17:22
Drugi kwartał pokazał spółkę z dobrej strony ~komandos 4 2016-08-20 14:32
No to walczymy o 0,8 zł ~bastardo 13 2016-08-18 10:30
są wyniki i co z tego? ~olaf 3 2016-08-17 23:52
TEGO SIE NAWET JA NIE SPODZIEWALEM 250TYS zysku ~torfik 1 2016-08-16 10:32
Podaż nadciąga!!!! ~Iwan 11 2016-08-15 19:00
co to za ruch? ~olaf 6 2016-08-08 16:56
Co to za cisza ~zenit73 18 2016-07-30 14:30
danks odrobicie strate ~kolekcjoner 1 2016-07-22 23:35
Wzrost przychodów o ponad 100%!!! Robi wrażenie ~Wtajemniczony 11 2016-05-23 14:16
COMECO - CZY ZASKOCZY POZYTYWNIE? ~torfik 18 2016-05-16 23:06
Bardzo dobra spółka, tu będą wzrosty ~beee 24 2016-05-16 12:14
W oczekiwaniu na raport ~zenit73 2 2016-05-16 10:33
JUTRO WSYZSTKIE OCZY ZWROCONE NA COMECO ~torfik 8 2016-05-16 09:11
Raport ~zenit73 5 2016-05-13 17:17
COMECO - WYNIKI JUZ W NASTEPNY PONIEDZIALEK ~torfik 13 2016-05-11 21:29
Tu będą wzrosty ~beee 12 2016-05-06 19:19
COMECO - CO DALEJ? ~torfik 17 2016-05-06 17:48
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2016-05-02 08:25
Nastepny tydzien ~zenit73 5 2016-04-18 14:36
Do Autor: ~Akcjonariusz i Autor: ~witka - czy moderator usunie wątek ? ~analityk 1 2016-04-18 14:01
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.