| Złamać 50 gr | ~jakkyl | 12 | 2016-10-29 10:19 |
| Ukryciak na 49 gr rozebrany | ~łamacz | 3 | 2016-10-13 08:11 |
| Ktoś się bawi | ~Lolo | 6 | 2016-10-07 17:06 |
| Nie widać sprzedających | ~budowlaniec | 8 | 2016-09-29 12:06 |
| Czekamy i czekamy | ~cierpliwy | 8 | 2016-09-27 17:09 |
| po co przepłacać? | ~olaf | 13 | 2016-09-09 08:29 |
| FF < 1 mln akcji | ~guancho | 2 | 2016-09-06 18:34 |
| Tutaj musi przyjść popyt | ~dwein | 2 | 2016-08-30 07:55 |
| 50 gr przełamane | ~fifty | 8 | 2016-08-29 12:47 |
| Popyt rusza! | ~kornik | 4 | 2016-08-23 17:22 |
| Drugi kwartał pokazał spółkę z dobrej strony | ~komandos | 4 | 2016-08-20 14:32 |
| No to walczymy o 0,8 zł | ~bastardo | 13 | 2016-08-18 10:30 |
| są wyniki i co z tego? | ~olaf | 3 | 2016-08-17 23:52 |
| TEGO SIE NAWET JA NIE SPODZIEWALEM 250TYS zysku | ~torfik | 1 | 2016-08-16 10:32 |
| Podaż nadciąga!!!! | ~Iwan | 11 | 2016-08-15 19:00 |
| co to za ruch? | ~olaf | 6 | 2016-08-08 16:56 |
| Co to za cisza | ~zenit73 | 18 | 2016-07-30 14:30 |
| danks odrobicie strate | ~kolekcjoner | 1 | 2016-07-22 23:35 |
| Wzrost przychodów o ponad 100%!!! Robi wrażenie | ~Wtajemniczony | 11 | 2016-05-23 14:16 |
| COMECO - CZY ZASKOCZY POZYTYWNIE? | ~torfik | 18 | 2016-05-16 23:06 |
| Bardzo dobra spółka, tu będą wzrosty | ~beee | 24 | 2016-05-16 12:14 |
| W oczekiwaniu na raport | ~zenit73 | 2 | 2016-05-16 10:33 |
| JUTRO WSYZSTKIE OCZY ZWROCONE NA COMECO | ~torfik | 8 | 2016-05-16 09:11 |
| Raport | ~zenit73 | 5 | 2016-05-13 17:17 |
| COMECO - WYNIKI JUZ W NASTEPNY PONIEDZIALEK | ~torfik | 13 | 2016-05-11 21:29 |
| Tu będą wzrosty | ~beee | 12 | 2016-05-06 19:19 |
| COMECO - CO DALEJ? | ~torfik | 17 | 2016-05-06 17:48 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 1 | 2016-05-02 08:25 |
| Nastepny tydzien | ~zenit73 | 5 | 2016-04-18 14:36 |
| Do Autor: ~Akcjonariusz i Autor: ~witka - czy moderator usunie wątek ? | ~analityk | 1 | 2016-04-18 14:01 |