Hej naganiacze na mega wzrosty ? gdzie jestescie? Czemu teraz nie wypisujecie swoich wizjonerskich mega poziomow ?
Co? Geba na klodke ?
Tacy z Was inwestorzy jak z koziej du... trabka hehe. Tylko sie odzywaja jak maja byc niby wzrosty - czyli jaki wniosek ??? NAGANIACZE !!!