Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zbiórka do 49 gr ~commandos 4 2017-02-10 12:30
Kurz opadł. ~Lolo 1 2017-02-10 10:36
Przebiją dzisiaj 49 gr? ~Rolnik 3 2017-02-09 13:45
Piękna umowa z Leroy Merlin ~liroy 2 2017-02-08 22:14
COMECO WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM!!! ~Niewiarygodne 5 2017-02-08 15:05
COMECO!!! Umowa z pierwszą dostawą za 2,5mln pln = połowa kapitalizacji! ~Niewiarygodne 1 2017-02-08 13:12
COMECO. Umowa z LEROY MERLIN. Pierwsza dostawa za 2,5mln ~COM 1 2017-02-07 15:46
Mega info ~Inwestor 1 2017-02-07 15:22
Comeco budzi się ze snu!!! ~Płock 13 2017-02-03 16:00
Czekanie i czekanie ~erwin 2 2017-01-14 14:15
Gdzie wejdzie Comeco? ~Inwestor 4 2017-01-11 19:33
2 złote vs. 2 grosze ~olaf 5 2017-01-10 17:30
Czy to już koniec promocji??? ~Inwestor 4 2017-01-05 10:36
Wynik w 4Q 2016 ~qumaq 2 2016-12-29 22:07
Dołowanie papieru ~haller 3 2016-12-23 15:51
hehehe to cos jeszcze istnieje? ~japuk 5 2016-12-20 10:19
Czy zaliczymy rajd mikołaja? ~waldek 7 2016-12-15 09:45
~olaf napisał(a): ~PK 12 2016-12-05 14:56
Słabe zachowanie kursu ~easyman 5 2016-11-29 07:32
Ciekawe info ~commandos 3 2016-11-25 17:42
Kto pierwszy ten lepszy.... ~Lolo 2 2016-11-24 13:54
30gr już blisko! ~Lolo 7 2016-11-23 21:35
Zabiorą zabawki i wyjadą na 80 gr? qesa [83.11.208.*] 2016-09-07 ~nn_nn 2 2016-11-16 20:01
Zabiorą zabawki i wyjadą na 80 gr? ~vigon 9 2016-11-15 23:45
COMECO SA Nabycie udziałów w spółce SILUFLORA SIA ~torfik 3 2016-11-15 23:35
Po ile wchodziliście? ~Ktos 4 2016-11-15 11:00
Niestety piękna strata i w najlepszym razie ~olaf 4 2016-11-14 20:01
po wynikach poniedziałkowych ŻADNYCH zmian ~olaf 5 2016-11-13 18:33
Będzie wysoki zysk w 3 kwartale? ~qenny 15 2016-11-10 13:31
Złamać 50 gr ~jakkyl 12 2016-10-29 10:19
[x]
COMECO 15,61% 0,10 2026-06-17 12:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.