Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ZBROJENIÓWKA DOPIERO SIE ROZPEDZA! ~ja 3 2023-03-07 23:39
PREZES ZBIERA DUZE ILOSCI,BO WIE O PRZEJECIU!!! ~ja 7 2023-03-07 23:28
moce produkcyjne octopus66 10 2023-03-07 23:10
Zbieranie trwa. kamil_rozludzki_egielda 3 2023-03-07 23:09
To co dzisiaj mamy wzrosty ? ~Kolber 5 2023-03-07 19:02
c/z 1.3 c/wk 1.23 - jedna z najtanszych spółek na GPW kamil_rozludzki_egielda 2 2023-03-07 18:55
BIORA PAKIETAMI PO 100 TYS. ALE SZAŁ!!! ~ja 2 2023-03-07 18:54
Do konca tygodnia 10zl octopus66 2 2023-03-07 18:41
DAWAC NA GÓRNE-LESZCZY JUZ NIE MA!!! ~ja 1 2023-03-07 15:25
Co z dywidendą? ~ziom 1 2023-03-07 15:16
10 PLN do połowy marca ~Przypomnienie 6 2023-03-07 15:16
COS PIEKNEGO. NAJLEPSZA FIRMA NA GIEŁDZIE. ~ja 1 2023-03-07 14:39
Nerwy? ~momo 1 2023-03-07 13:41
Konferencja wynikowa ~Moimzdaniem 10 2023-03-07 13:36
TUTAJ JUZ NIE MA GRANICY. NAJBLIZSZA NA 15 ZŁ. ~ja 3 2023-03-07 13:18
ZBIERAC SZYBKO I WSZYSTK-ODCIAC LESZCZY OD AKCJI! ~ja 2 2023-03-07 13:04
OLBRZYMIE PAKIETY. JAZDA BEZ TRZYMANKI. ~ja 1 2023-03-07 12:54
SZAŁ NA AKCJACH. MILIARDY W GRZE ~ja 2 2023-03-07 12:35
Konferencja wiceministra aktywów państwowych. ~Kupiec_wenecki 3 2023-03-07 12:27
NO I PREZES ZACZYNA ZBIERAC ~ja 5 2023-03-07 12:24
KONFERENCJA ~COG_EXPERT 2 2023-03-07 12:18
JEDZIEMY NA GÓTRNE WIDŁY.NAPRZÓD!!! ~ja 1 2023-03-07 12:10
A ja nie spodziewałbym się jutro dużych wzrostów. ~Kupiec_wenecki 11 2023-03-07 12:04
Na Develii ruch od kilku dni balamut2020 1 2023-03-07 12:04
Jest ta konferencja czy jej nie ma ze taka cisza? ~-Althor 1 2023-03-07 11:01
DZISIAJ KONFERENCJA I SZALEŃSTWO. ~ja 3 2023-03-07 10:25
ODBUDOWA GOSPODARKI UKRAINY POWINNA ZAJĄĆ 10 LAT ~Marys 1 2023-03-07 08:43
Solidne podstawy do wzrostow octopus66 8 2023-03-07 00:12
BARDZO DOBRE PERSPEKTYWY HUT STALI W POLSCE ~Marys 10 2023-03-06 20:36
2,4mln akcji ~Pedro 3 2023-03-06 20:18
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.