Co to za inwestor tak ochoczo wyłożył 100mln??? Gdyby nawet to był sam właściciel to nie zmienia faktu,że jest pewien sukcesu firmy w przyszłości.
Drugie pytanie ważniejsze- na co potrzeba az tyle pieniędzy biorąc pod uwagę fakt,że przecież w firmie jest dużo kasy.????
W niedługim czasie sprawa powinna sie wyjaśnić . Gruby temat to jest na sto procent a cena akcji poszybuje w okolice 20 zł na początek.