Ceny stali obecnie sa na poziomie 20 % wyzszym niz przed wybuchem wojny .Biorac pod uwage wzrost kosztow energii to te 20% nie daje duzego pola do zwiekszenia zyskow .Np pret zebrowany z 8000 przed rokiem spadl do 3600 .Chyba dlatego nie ma tu duzego parcia na akcje .Dopoki rynek sie znacznie nie ozywi moze byc marazm .Moim zdaniem cena akcji nie spadnie ale i nie wzrosnie znaczaco , chyba ze szefuncio znowu zaszaleje .Z drugiej strony on tez umie liczyc pieniadze i pewnie juz tak nie bedzie szastal kasa .