| 1 akcja rulezzz :) | ~kola | 1 | 2011-11-25 15:37 |
| szokujace obroty wskazują na potęzny odpał | ~y7o | 3 | 2011-11-25 13:06 |
| ArcelorMittal Poland nie wygasi wielkiego pieca | ~MAZŁ | 2 | 2011-11-24 12:41 |
| obroty !!!!!!!!!!!!!!!! | leszczynsky | 2 | 2011-11-23 14:56 |
| SUPER WIEŚCI... | leszczynsky | 2 | 2011-11-23 11:29 |
| KOMUNIKAT | ~MIR | 6 | 2011-11-23 00:49 |
| gdzie są stopy? | ~ja | 10 | 2011-11-22 16:51 |
| COGNOR!!!! - co się kurde dzieje!!!!? | ~cesiek | 3 | 2011-11-21 10:55 |
| artykuł w Forbsie | ~Dani | 5 | 2011-11-20 20:39 |
| COGNORA SĄ JAK WINO... | leszczynsky | 35 | 2011-11-18 10:46 |
| Cognor z popiołów - świetny artykuł w FORBES | agaboc | 1 | 2011-11-18 09:18 |
| NOWE BLOKI-ENERGETYKA-STAL | ~Morciszek | 2 | 2011-11-17 23:40 |
| powiem krótko - COGNOR to już przeszłość | ~wydma | 6 | 2011-11-16 12:30 |
| Krótko o wynikach II kw. | ~flcn | 2 | 2011-11-15 22:39 |
| Info, czytac! Odbijamy !!! | ~Inwestor | 1 | 2011-11-15 13:26 |
| COGNOR leci na ryj!!!! | ~hutnik | 3 | 2011-11-15 12:53 |
| - 9 | ~ewg | 2 | 2011-11-15 11:40 |
| Nie jest źle. | ~amigo | 2 | 2011-11-15 10:58 |
| COGNOR - doskonałe wyniki | ~madej | 1 | 2011-11-15 10:06 |
| CORGNOR - zaraz raport! Czuję że wyniki są dramatyczne! | ~analityk | 5 | 2011-11-15 08:52 |
| raport | ~drobny_gracz | 2 | 2011-11-15 08:36 |
| O której opublikują dziś raport? | ~Faza | 2 | 2011-11-14 20:36 |
| Radykalnie... | ~Kola | 1 | 2011-11-14 09:43 |
| BATON 80 tyś skutecznie obniża kurs | ~homebroker | 5 | 2011-11-14 08:07 |
| MOIM ZDANIEM | leszczynsky | 12 | 2011-11-10 13:58 |
| MASAKRA | ~JJ | 21 | 2011-11-09 12:01 |
| Wywaliłem gniota i kupiłem DUDE | ~cv | 1 | 2011-11-08 11:51 |
| przy obrotach rzedu 6 tys dziennie moze to zleciec na 2 zł | ~jw | 3 | 2011-11-08 11:32 |
| druga instytucja przekroczyła 5 % głosów w Cog | ~hearing | 3 | 2011-11-07 18:51 |
| wypierniczyłem COGSYFA do spodu | ~marek | 7 | 2011-11-04 10:15 |