Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
1 akcja rulezzz :) ~kola 1 2011-11-25 15:37
szokujace obroty wskazują na potęzny odpał ~y7o 3 2011-11-25 13:06
ArcelorMittal Poland nie wygasi wielkiego pieca ~MAZŁ 2 2011-11-24 12:41
obroty !!!!!!!!!!!!!!!! leszczynsky 2 2011-11-23 14:56
SUPER WIEŚCI... leszczynsky 2 2011-11-23 11:29
KOMUNIKAT ~MIR 6 2011-11-23 00:49
gdzie są stopy? ~ja 10 2011-11-22 16:51
COGNOR!!!! - co się kurde dzieje!!!!? ~cesiek 3 2011-11-21 10:55
artykuł w Forbsie ~Dani 5 2011-11-20 20:39
COGNORA SĄ JAK WINO... leszczynsky 35 2011-11-18 10:46
Cognor z popiołów - świetny artykuł w FORBES agaboc 1 2011-11-18 09:18
NOWE BLOKI-ENERGETYKA-STAL ~Morciszek 2 2011-11-17 23:40
powiem krótko - COGNOR to już przeszłość ~wydma 6 2011-11-16 12:30
Krótko o wynikach II kw. ~flcn 2 2011-11-15 22:39
Info, czytac! Odbijamy !!! ~Inwestor 1 2011-11-15 13:26
COGNOR leci na ryj!!!! ~hutnik 3 2011-11-15 12:53
- 9 ~ewg 2 2011-11-15 11:40
Nie jest źle. ~amigo 2 2011-11-15 10:58
COGNOR - doskonałe wyniki ~madej 1 2011-11-15 10:06
CORGNOR - zaraz raport! Czuję że wyniki są dramatyczne! ~analityk 5 2011-11-15 08:52
raport ~drobny_gracz 2 2011-11-15 08:36
O której opublikują dziś raport? ~Faza 2 2011-11-14 20:36
Radykalnie... ~Kola 1 2011-11-14 09:43
BATON 80 tyś skutecznie obniża kurs ~homebroker 5 2011-11-14 08:07
MOIM ZDANIEM leszczynsky 12 2011-11-10 13:58
MASAKRA ~JJ 21 2011-11-09 12:01
Wywaliłem gniota i kupiłem DUDE ~cv 1 2011-11-08 11:51
przy obrotach rzedu 6 tys dziennie moze to zleciec na 2 zł ~jw 3 2011-11-08 11:32
druga instytucja przekroczyła 5 % głosów w Cog ~hearing 3 2011-11-07 18:51
wypierniczyłem COGSYFA do spodu ~marek 7 2011-11-04 10:15
[x]
COGNOR 1,08% 6,10 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.