| 2012 | leszczynsky | 5 | 2011-12-27 19:48 |
| PROSZE O WYPOWIEDZ KOGOS KTO SIE ZNA NA RZECZY | ~ernne | 18 | 2011-12-23 22:55 |
| Czy kolega 30malo jest już milionerem z akcji COGNORA ? | ~XXL | 6 | 2011-12-22 18:43 |
| ZDROWYCH POGODNYCH I.... | leszczynsky | 2 | 2011-12-22 12:48 |
| WITAM XXL !!! | leszczynsky | 9 | 2011-12-21 20:58 |
| WIELE ZROZUMIECIE. | ~amigo | 5 | 2011-12-20 19:08 |
| boję się że spadniemy po niżej 3 złotych :( | ~edek | 7 | 2011-12-19 14:00 |
| 3-MAMY | leszczynsky | 1 | 2011-12-19 11:59 |
| ktoś z PZU bedzie sie nieźle tłumaczył | ~jw | 5 | 2011-12-17 16:55 |
| COGNOR - jebuduuuu!!!! | ~śpioch | 5 | 2011-12-16 23:38 |
| COGNOR - podsumowanie roku na GPW | ~śpioch | 1 | 2011-12-15 21:04 |
| 2012 r branża stalowa i budowlana - motorem wzrostu gospodarczego | ~evs | 1 | 2011-12-14 09:54 |
| Złom staje się towarem deficytowym | 30malo | 2 | 2011-12-13 12:19 |
| I gdzie to zbieranie - z wora do wora - z ukrytego? | ~Wredna malpa | 4 | 2011-12-12 12:40 |
| warto !! | ~mir | 4 | 2011-12-09 23:44 |
| Free float sie zwiekszyl? | ~gracz | 2 | 2011-12-06 23:42 |
| COGNOR | ~sbs | 3 | 2011-12-06 12:33 |
| LUDZIE POSTY PISZSZĄ... | leszczynsky | 6 | 2011-12-06 10:27 |
| WYWIAD PRACUJE... | leszczynsky | 11 | 2011-12-05 11:48 |
| Lekki spadek popytu i cen | ~Faza | 33 | 2011-12-02 22:13 |
| 30 MAŁO wracaj !!!!!!! - forum zamiera... | leszczynsky | 6 | 2011-12-02 22:11 |
| COGNOR!!!! | ~alik | 1 | 2011-12-01 10:48 |
| COGNOR - gigantyczna zapora ogniowa na 3,53 PLN | ~eryk | 1 | 2011-12-01 08:55 |
| NOWY ROZDZIAŁ | ~mir | 2 | 2011-11-30 14:58 |
| ;) ???????? ABC | leszczynsky | 3 | 2011-11-28 21:31 |
| silne ręce trzymają kurs COGNORA w ryzach | ~obserwator | 1 | 2011-11-28 17:48 |
| prezentacja | ~nir | 3 | 2011-11-28 16:40 |
| a ja.. | leszczynsky | 1 | 2011-11-28 08:36 |
| Do - Hossa. | ~Wredna malpa | 3 | 2011-11-27 23:09 |
| Grunt - to solidne obroty. | ~Wredna malpa | 5 | 2011-11-26 14:03 |