Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
2012 leszczynsky 5 2011-12-27 19:48
PROSZE O WYPOWIEDZ KOGOS KTO SIE ZNA NA RZECZY ~ernne 18 2011-12-23 22:55
Czy kolega 30malo jest już milionerem z akcji COGNORA ? ~XXL 6 2011-12-22 18:43
ZDROWYCH POGODNYCH I.... leszczynsky 2 2011-12-22 12:48
WITAM XXL !!! leszczynsky 9 2011-12-21 20:58
WIELE ZROZUMIECIE. ~amigo 5 2011-12-20 19:08
boję się że spadniemy po niżej 3 złotych :( ~edek 7 2011-12-19 14:00
3-MAMY leszczynsky 1 2011-12-19 11:59
ktoś z PZU bedzie sie nieźle tłumaczył ~jw 5 2011-12-17 16:55
COGNOR - jebuduuuu!!!! ~śpioch 5 2011-12-16 23:38
COGNOR - podsumowanie roku na GPW ~śpioch 1 2011-12-15 21:04
2012 r branża stalowa i budowlana - motorem wzrostu gospodarczego ~evs 1 2011-12-14 09:54
Złom staje się towarem deficytowym 30malo 2 2011-12-13 12:19
I gdzie to zbieranie - z wora do wora - z ukrytego? ~Wredna malpa 4 2011-12-12 12:40
warto !! ~mir 4 2011-12-09 23:44
Free float sie zwiekszyl? ~gracz 2 2011-12-06 23:42
COGNOR ~sbs 3 2011-12-06 12:33
LUDZIE POSTY PISZSZĄ... leszczynsky 6 2011-12-06 10:27
WYWIAD PRACUJE... leszczynsky 11 2011-12-05 11:48
Lekki spadek popytu i cen ~Faza 33 2011-12-02 22:13
30 MAŁO wracaj !!!!!!! - forum zamiera... leszczynsky 6 2011-12-02 22:11
COGNOR!!!! ~alik 1 2011-12-01 10:48
COGNOR - gigantyczna zapora ogniowa na 3,53 PLN ~eryk 1 2011-12-01 08:55
NOWY ROZDZIAŁ ~mir 2 2011-11-30 14:58
;) ???????? ABC leszczynsky 3 2011-11-28 21:31
silne ręce trzymają kurs COGNORA w ryzach ~obserwator 1 2011-11-28 17:48
prezentacja ~nir 3 2011-11-28 16:40
a ja.. leszczynsky 1 2011-11-28 08:36
Do - Hossa. ~Wredna malpa 3 2011-11-27 23:09
Grunt - to solidne obroty. ~Wredna malpa 5 2011-11-26 14:03
[x]
COGNOR 1,08% 6,10 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.