Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wreszcie po warrantach :DDD ~stalowy 14 2021-01-21 09:35
Walne ~Melon79 22 2021-01-20 08:40
Sztuczkowski sam się zdymisjonował czy go wyrzucili z zarządu ? ~dzon 1 2021-01-18 23:00
kiedy Dywi? ~Mike 2 2021-01-18 19:04
Tutaj jest produkcja akcji a nie stali ~longterm 8 2021-01-16 21:51
6 zł. ~6zł 5 2021-01-14 16:51
ceny stali rosną ~xyz 2 2021-01-09 13:58
Ciągnie wśród spółek które mogą poprawić zyski ~Maniek 1 2021-01-08 13:57
Ostatnie dwa dni na kupienie Cognora ~Cierpliwy 4 2021-01-07 23:15
Czy Liberty Steel kupi Cognora? ~TYGRYSKANAPKA 15 2021-01-07 10:07
warranty o co chodzi? ~Adam 2 2021-01-05 12:02
Pytanie o warranty ~Tutenhamon 12 2021-01-05 09:45
Temat HCz nie aktualny ~Tutenhamon 14 2020-12-30 19:16
COGNOR kierunek 6 plnów ~PlayerMaster 6 2020-12-29 11:56
100% w przyszłym roku ~Tutenhamon 27 2020-12-29 11:09
Jak sie miewają ~Cierpliwy 7 2020-12-28 22:26
Czy warto zostać baronem stalowym? :) ~Grubson 7 2020-12-25 21:24
Myslałem ze zostane baronem stalowym a zostałem baranem z warrantami ~cog 22 2020-12-25 07:49
Walne ~PS 26 2020-12-22 19:30
mBank mówi, że 2,29, więc czemu spada ~Trax 5 2020-12-21 14:21
Pytanie o wyjaśnienia ~nowy 4 2020-12-19 23:51
Sprzedałem ~Leszcz 1 2020-12-19 14:04
wole szybsze zyski dlatego moderncom! kornel13023 2 2020-12-16 21:42
Na tyg wybicie z Orgra ~Tutenhamon 16 2020-12-16 11:45
Kiedy korekta ??? ~Leszcz 7 2020-12-15 22:00
mBank wycenia Cognor na 2,29 zł ~Rob 1 2020-12-11 09:53
Prezent na Święta! ~Melon 15 2020-12-10 20:55
bedzie Dywi w 2021? ~Alex 2 2020-12-10 13:10
Po konwersji obligacji kierunek 6 PLN ~Gumiś4321 5 2020-12-10 08:45
Nowa Rekomendacja: Cena: 2,29 zł ~coda 7 2020-12-09 16:24
[x]
COGNOR -2,46% 5,95 2026-06-22 12:20:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.