| Wreszcie po warrantach :DDD | ~stalowy | 14 | 2021-01-21 09:35 |
| Walne | ~Melon79 | 22 | 2021-01-20 08:40 |
| Sztuczkowski sam się zdymisjonował czy go wyrzucili z zarządu ? | ~dzon | 1 | 2021-01-18 23:00 |
| kiedy Dywi? | ~Mike | 2 | 2021-01-18 19:04 |
| Tutaj jest produkcja akcji a nie stali | ~longterm | 8 | 2021-01-16 21:51 |
| 6 zł. | ~6zł | 5 | 2021-01-14 16:51 |
| ceny stali rosną | ~xyz | 2 | 2021-01-09 13:58 |
| Ciągnie wśród spółek które mogą poprawić zyski | ~Maniek | 1 | 2021-01-08 13:57 |
| Ostatnie dwa dni na kupienie Cognora | ~Cierpliwy | 4 | 2021-01-07 23:15 |
| Czy Liberty Steel kupi Cognora? | ~TYGRYSKANAPKA | 15 | 2021-01-07 10:07 |
| warranty o co chodzi? | ~Adam | 2 | 2021-01-05 12:02 |
| Pytanie o warranty | ~Tutenhamon | 12 | 2021-01-05 09:45 |
| Temat HCz nie aktualny | ~Tutenhamon | 14 | 2020-12-30 19:16 |
| COGNOR kierunek 6 plnów | ~PlayerMaster | 6 | 2020-12-29 11:56 |
| 100% w przyszłym roku | ~Tutenhamon | 27 | 2020-12-29 11:09 |
| Jak sie miewają | ~Cierpliwy | 7 | 2020-12-28 22:26 |
| Czy warto zostać baronem stalowym? :) | ~Grubson | 7 | 2020-12-25 21:24 |
| Myslałem ze zostane baronem stalowym a zostałem baranem z warrantami | ~cog | 22 | 2020-12-25 07:49 |
| Walne | ~PS | 26 | 2020-12-22 19:30 |
| mBank mówi, że 2,29, więc czemu spada | ~Trax | 5 | 2020-12-21 14:21 |
| Pytanie o wyjaśnienia | ~nowy | 4 | 2020-12-19 23:51 |
| Sprzedałem | ~Leszcz | 1 | 2020-12-19 14:04 |
| wole szybsze zyski dlatego moderncom! | kornel13023 | 2 | 2020-12-16 21:42 |
| Na tyg wybicie z Orgra | ~Tutenhamon | 16 | 2020-12-16 11:45 |
| Kiedy korekta ??? | ~Leszcz | 7 | 2020-12-15 22:00 |
| mBank wycenia Cognor na 2,29 zł | ~Rob | 1 | 2020-12-11 09:53 |
| Prezent na Święta! | ~Melon | 15 | 2020-12-10 20:55 |
| bedzie Dywi w 2021? | ~Alex | 2 | 2020-12-10 13:10 |
| Po konwersji obligacji kierunek 6 PLN | ~Gumiś4321 | 5 | 2020-12-10 08:45 |
| Nowa Rekomendacja: Cena: 2,29 zł | ~coda | 7 | 2020-12-09 16:24 |