Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ORGR na tygodniowym ~Tutenhamon 9 2021-02-11 18:41
TRZEBA BYŁO KORZYSTAĆ. ~Cierpliwy 9 2021-02-11 07:54
Jak tylko zdejmą kupno to się potopicie... ~Środa 11 2021-02-10 15:01
Skąd ta produkcja akcji? ~Nowy 4 2021-02-09 21:59
Już za 3 tyg publikacja raportu za I kwartał 2021 ~warrant_z_Komodo 3 2021-02-09 11:20
A moze by tak... REMAK? ~Qwerty 1 2021-02-08 16:11
Wiedzą co to CBAM? Czytali reko mBanku? Wiedzą co uchwalili w piątek ?! ~warrant_z_Komodo 3 2021-02-07 22:40
Przeniesienie własności ~Cc 5 2021-02-07 22:36
rada dla warrantowców. ~dzon 28 2021-02-07 14:07
Czy z tego ruchu coś będzie ? ~stalowy 24 2021-02-06 16:10
To kiedy te 2,3 pln bo chcę wyskoczyć na toye ~Zorro2 2 2021-02-05 22:19
Pasy zapięte? ~xx 3 2021-02-05 17:11
Można stracić na Cognorze 80 000 zł. ~Licznik 44 2021-02-05 09:15
Ceny stali w 4Q a wyniki za 4Q ~Grubson 4 2021-02-05 08:55
Będzie dywidenda? ~ja 1 2021-02-04 21:47
Dzisiaj ktoś skupił 1 milion akcji. Czy to już koniec sprawy warrantów? ~warrant_z_Komodo 1 2021-02-04 17:35
Wezwanie - w 2016 roku nie wyszło! ~Nowy 23 2021-02-04 16:49
Wzrosty ~Wiola 1 2021-02-04 16:26
To ile jest wart Cognor? ~PS 5 2021-02-03 11:39
nowa prognoza mBank ~dzon 6 2021-02-01 08:55
Uwaga, ryzyko konwersja obligacji na akcje po 1,61 ~Sternik 3 2021-01-27 09:20
wzrost kursu do 4-6 ~ambasador 3 2021-01-26 17:18
Przesiadka na Mostostal Zabrze. ~Polecam 1 2021-01-25 09:44
Chyba Przemek szykuje się do ściągnięcia COG ~stalowy 14 2021-01-23 23:46
Giełda to jedna wielka szulernia!!! ~warrantowicz 2 2021-01-22 23:25
Wezwanie ~Melon79 10 2021-01-22 22:08
Trzba zniechęcić ludzi do odpalania warrantów ~luk 3 2021-01-22 18:40
uwaga zaczyna się ! ~dzon 16 2021-01-22 10:13
Czyli co walne klepniete warrantowcy załatwieni to po wzrostach? ~luk 10 2021-01-21 20:50
Żenada i manipulacja. ~Obserwator 7 2021-01-21 14:39
[x]
COGNOR -2,95% 5,92 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.