Co się dzieje ze stalą na świecie!
Niestety Cognor nie używa koksu tylko bardzo drogi prąd, produkcja stali będzoe dla Cognora nieopłacalne , najwiecej zarobi sie na pośrednictwie Stalprofil i koksie JSW!
Przeczytajcie, a 45 zł za akcje to będzie okazja na Stalprofili i JSW, bo teraz wszystkie huty na potęgę rozpalają na nowo piece, żeby sprostać popytowi, a ceny wciąż rosną, a wydatki na infrastrukturę w ramach przeznaczonych na to miliardach nawet się jeszcze dobrze nie zaczęły, dlatego zainwestowałem w JSW i Stalprofil
https://edition.cnn.com/2021/05/06/investing/steel-shortage-stocks-bubble/index.html