Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Przestroga przed straszakami ~oko 2 2021-06-16 14:52
Peroniarze górą!!!!!!!! ~Xxx 14 2021-06-15 22:24
Ale uwalili kurs, jasna kosa ~ECH 3 2021-06-15 21:29
Ale was ostrzygli jak barany z akcji! ~Felipe 6 2021-06-15 21:17
Kurs Cognora ~kapłon 1 2021-06-15 16:45
Woooooodoooospaaaaaat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~UCIEKAĆ 3 2021-06-15 13:09
Dziwne ~WTK 10 2021-06-15 12:50
odleszczenie ~gnom 3 2021-06-15 12:43
4 zł jeszcze w czerwcu ~condor 11 2021-06-15 11:06
Korekta czy coś większego? ~ciekawy 8 2021-06-15 09:47
ALE ZWAŁA !!!!!!!!!! ~zjazd 1 2021-06-15 09:44
TYLKO NIE DAĆ SIĘ UBRAĆ NA TYCH POZIOMACH ~owad 9 2021-06-14 22:06
Cognor będzie hegemonem w tym roku ~Stalowa_pięść 7 2021-06-14 21:18
lepiej niech sobie spokojnie rośnie codziennie po 4% ~niestety 3 2021-06-14 17:25
Nie kumam tego spadku ?????????? ~NIEKUMAM 4 2021-06-14 16:28
cła 3 lata dłużej :))) ~elchico25 6 2021-06-14 14:37
Teraz Plantwear się wydaje ciekawy ~Mosen 3 2021-06-14 14:11
cog ~karamba 3 2021-06-14 09:42
wyglada na realizacje zyskow ~swir 3 2021-06-11 23:04
cognor kurs a ceny stali ~łukasz09523 4 2021-06-11 19:05
Wyższy pułap!! ~Xxx 7 2021-06-11 15:08
Wezwanie na COG ~adv 8 2021-06-11 12:21
"Niemiecka gospodarka... ~Aa 1 2021-06-11 11:14
Skoro Przemek kupił prawie 1 mln sztuk to .. ~stalowy 4 2021-06-11 10:22
czemu prezio zmniejsza FF o milion sztuk? ~rumun 8 2021-06-11 08:14
HCZ kupiona waldek_pszeniczka 21 2021-06-10 19:26
3,50 pokonany ~arek 2 2021-06-10 15:50
Ostatno moment na wejście ~stalowy 27 2021-06-10 10:25
Szkoda, że tutaj nie ma polskiego Reddita.... ~matematyk100 1 2021-06-10 10:15
Pakiety ~Olo 2 2021-06-10 09:53
[x]
COGNOR -1,69% 5,80 2026-06-26 11:28:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.