Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Prezes kupił po 3,7... ~TommyLee 8 2021-06-22 21:18
Prezes skupił pół miliona akcji po 3,70 zł ~koneser 16 2021-06-22 16:51
Lipa - prezes sprzedaje ~bismarck 1 2021-06-22 16:34
Czy ja dobrze widzę zysk Q1 2021 ? ~mati69 15 2021-06-22 16:19
Ceny stali obowiązują tylko jeden dzień ~bankier 3 2021-06-22 16:13
niezły automat tu gra ~czarodziej 2 2021-06-22 16:13
Reko 4,3 a ten gniot leci ??? ~byćcierpliwym 6 2021-06-22 16:07
Chinole spuszczają powietrze ze stali ~Marek 2 2021-06-22 13:50
Przed widłami na MBF Group ~Technik 1 2021-06-22 10:22
4 zł już dzisiaj ? prawdopodobnie :) ~diagnoza 2 2021-06-22 09:00
Tu będzie 1,5 zł do jesieni tylko was ubiorą ~owad 9 2021-06-22 08:45
Stalowa hossa trwa w najlepsze ~PARKIET 11 2021-06-21 18:23
Znów HARPER i MERCATOR zarobią krocie na 4 fali covid z odmiany delta ~Maxiking 1 2021-06-21 15:47
Ceny stali nie zwalniają ~bankier 4 2021-06-21 11:22
Surowce w korekcie ~stalowy 3 2021-06-21 11:01
3,7 dobra pozycja do wybicia na 4zł, a później na 5zł ~merytorycznie 4 2021-06-20 18:13
Sprawdza się prognoza ~Xxx 2 2021-06-20 18:13
Podniesili reko ~Mikcyk 4 2021-06-20 08:40
wspinanie się po ścianie strachu ~niestety 1 2021-06-18 16:27
Reko 4,3 a tu kiszenie ogóra, jazda w górę :))))))))) ~byćcierpliwym 3 2021-06-18 13:20
Mało bankiera dobrze dla spółki ~P_Cog 1 2021-06-18 12:48
4zł jeszcze dzisiaj ? ~wykres 1 2021-06-18 11:32
BM mBanku podwyższyło rekomendację dla Co do "kupuj", cenę docelową 4,3 ~krowa 7 2021-06-18 10:52
Stalprofil, Izostal, Cognor, Bowim, Drozapol ~abcd 1 2021-06-18 10:45
reko ~kolo 1 2021-06-18 08:36
COGNOR 3,6 ~SPEKULANT 6 2021-06-18 06:14
Czy nie powinno być wezwania ~smerf 3 2021-06-17 17:35
Co raz gorzej to wygląda ~stalowy 15 2021-06-17 10:41
Leeeeecimy na pysk !!!!!!!!!! ~info 2 2021-06-17 10:27
Zachłanność ~Mint 3 2021-06-16 21:34
[x]
COGNOR -0,59% 5,87 2026-06-26 14:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.