Obserwuję forum już od dłuższego czasu, pełno tu takich, którzy wypisują się jaki to badziew z Cognora.i że dawno już go sprzedali. Pojawia się pytanie, dlaczego tak robią? Otóż są to po prostu trolle spadkowe, które tylko czekają jak jakiś Mirek przestraszy się i odda swoje akcje do ich kieszeni po taniości. Sami zdają sobie sprawę, że Cognor ruszy, więc dobierają pakiety po taniości póki mogą. Pozdrawiam serdecznie i radzę myśleć własnym rozumem :)