Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Moze dziś prezes przyszedł na zakupy ~Raz 5 2021-06-29 16:53
W tym tygodniu wbijamy na piąte piętro. ~Gustavo 8 2021-06-29 07:42
Ciekawe kiedy USA zejdzie do zera ~Ajaj 4 2021-06-28 21:04
Apetyt na Cognor przewyższył oczekiwania ~WZROST 4 2021-06-28 21:03
Obligacje ~StockInside 3 2021-06-28 21:01
cena pręta żebrowanego fi 12 1kg - 7,80zł ~niestety 2 2021-06-28 14:28
Koniec marzen o wzrostach pora sprzedac ~najlepszy 30 2021-06-28 09:56
Trol od blackpoint zdemaskowany ~Elek 2 2021-06-28 00:18
Dlaczego USA sypie skoro zbliża się hossa ~Ajajaj 23 2021-06-27 19:52
Fundacja zeszła poniżej 5% :) ~stalowy 13 2021-06-27 18:33
jakies inne ciekawe spoleczki? ~gdp 8 2021-06-27 00:33
Bowim w górę my stoimy ? ~rakieta 3 2021-06-26 10:41
Raczej nie mamy szans na 3,5 w obecnej korekcie? ~Extans 10 2021-06-26 08:46
Doskonała informacja ~Dorotka 1 2021-06-25 21:14
The Troesh Family Foundations dalej sprzedaje ~Sami 4 2021-06-25 21:01
Mega wyniki ??!! ~Robert 3 2021-06-25 16:20
Cła eksportowe na stał z Rosji od 01-go sierpnia ~Edi 3 2021-06-25 16:12
Dobre info !!! ~Robert 1 2021-06-25 15:18
A nasz Cognorek jak zwykle na czerwono hehe ~zielono 2 2021-06-25 09:39
Japierdziu ruszy to to czy wywalać ~lekarz 8 2021-06-25 08:18
Za dwa dni info ~TommyLee 3 2021-06-24 19:39
A co tak nagle poleciało ???? ~pytanie 7 2021-06-24 15:48
Bowim pięknie rośnie a tutaj lipa ~akcjonariusze 3 2021-06-24 15:21
Wyprzedaż ~smerf 5 2021-06-24 12:43
200 mln Ebita ~mint 8 2021-06-24 12:15
A popyt rośnie i rośnie, i rosnąć będzie jeszcze bardzo długo ~koneser 2 2021-06-24 10:48
kierunek 4,30 ??? ~Karol 6 2021-06-23 21:55
Ceny stali a wielkość produkcji ~StockInside 1 2021-06-23 16:55
Przemek łyka? ~euu 1 2021-06-23 16:38
Hutniczy świat... ~pikuś 1 2021-06-23 10:25
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.