Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Myślę że upchanli już 2.5 mln akcji trupa pod baje ~Prawda 2 2024-07-15 17:59
Ubrali pod baje i wydmuszkę tripa ~Tak 1 2024-07-15 17:54
25 ~Wer 1 2024-07-15 15:28
III faza badań klinicznych 1-mna 3 2024-07-15 15:08
rozmawiałam ~Jadwiga 6 2024-07-15 13:10
Co raz Mniej ludzi się nabiera...bananowa umiera.... ~BananowaGiełda 3 2024-07-15 12:10
✏️ Analitycy są zgodni między sobą dt. CELON PHARMA ✏️ ~analityk 2 2024-07-15 11:42
Spółka tygodnia: Celon Pharma – bardzo mocny popyt i wybicie z konsolida ~SII 1 2024-07-15 10:05
~SII 1 2024-07-15 10:03
100 do końca roku ~investor 13 2024-07-15 09:18
Hello everybody maxswinger 1 2024-07-15 08:30
ogólne spojrzenie na sytuację CLN ~Japan7 2 2024-07-15 08:30
Ręko Boś 33’4 oszczędnie jak to oni ~Nowy 1 2024-07-15 07:24
Falkieri ma nadal potencjał.. vide Spravato od J&J... ~romb 2 2024-07-14 16:19
☢️ Nie ma mocy iść w górę ☢️ ~ObserwatoR 12 2024-07-14 15:47
Porównywać Merkatora do perły ~Gytr 2 2024-07-13 22:10
Czli wszystko jasne ~Japan7 2 2024-07-13 21:38
Mercator zamknął lukę po ~Japan7 4 2024-07-13 15:00
Czy 100 jest możliwa w tym roku ~Piotr 4 2024-07-13 11:27
Wazna sesja.. Utrzymanie kanalu dzis to obowiazek byków maxswinger 7 2024-07-13 02:27
Tego się już nie da zatrzymać ~Nowy 1 2024-07-12 18:32
Czekamy na info od Mentsena ~rysiek 2 2024-07-12 17:48
✅ Grube MLD $$$ INFO ~zenek 1 2024-07-12 16:42
Upychanie trwa ~Tak 1 2024-07-12 15:08
test 25,2 i góra ~Japan7 1 2024-07-12 14:55
~Ja 1 2024-07-12 14:54
GÓRNE DZISIAJ zasiadać w fotelach ~tencowie 2 2024-07-12 14:48
Po czym poznac trola ~PieknyUmysl 2 2024-07-12 14:18
Czekamy na info z USA od Tanga ~Japan7 8 2024-07-12 14:05
☢️ Będą dolne, niestety ~ObserwatoR 2 2024-07-12 13:43
[x]
CLNPHARMA -0,20% 19,86 2026-06-26 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.