Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ktos zbiera z ukryciaka? ~Ciek 3 2024-07-16 19:11
To raczej kandydaturą wice prezydenta USA szkodzi ~Kuba 1 2024-07-16 16:22
Falstart ok.16 zł = ok.+80% / 2 sesje vs ok.+40% / 7,5 roku. ~lien 7 2024-07-16 16:18
Jutro może zostać upublicznione reko od BOŚ ~Paweł 8 2024-07-16 16:18
ile jeszcze ; mdg, mabion, bmx, itd z med-techu po rajdzie w zanurzenie. ~eckilyt 3 2024-07-16 16:17
Coraz więcej ubranych ~Nowy 2 2024-07-16 16:10
Spadki rano i wzrosty na koniec sesji ~Ja 1 2024-07-16 15:58
Kilka MLD $$$ za lek ~zenek 3 2024-07-16 15:39
Nie tak dawno za akcje płacono 58 PLN ~ObserwatoR 3 2024-07-16 14:56
Gdy pójdzie info o sprzedaży leku za grube mld USD ~Romek 5 2024-07-16 14:49
Każdy po parę 100 i jedziemy na 25 ~Nowy 1 2024-07-16 14:35
Idziemy sladem PURE ~ObserwatoR 5 2024-07-16 12:33
Popychacze uwaga.. nie mają siły wypchnąć papieru ~Albert 4 2024-07-16 12:08
wracamy na 16 ~Dystrybucja 11 2024-07-16 12:06
Luka . . . ~black944 9 2024-07-16 12:01
Ale zassał ~zenek 3 2024-07-16 11:50
Ładnie czyszczą stop losy ~znudzony 1 2024-07-16 11:21
Proces dystrybucji - Wyckoff . . . ~black944 13 2024-07-16 11:21
Stopy wyczyszczone ~technik 3 2024-07-16 10:53
Pure już na górnych ~ObserwatoR 1 2024-07-16 10:39
✅ REKO - > 34 PLN ~zenek 10 2024-07-16 10:38
No to nieźle poszli technik-at 2 2024-07-16 10:31
⭐ Celon to dopiero początek ⭐ Parkiet ~Parkiet 1 2024-07-16 10:27
Za duzo tutaj naganiaczy na wzrosty ~Heh 9 2024-07-16 10:19
Super artykuł w dzisiejszym Parkieice o CLNPHARMA ~ObserwatoR 1 2024-07-16 10:06
Czas od dzielić chłopców od mężczyzn ~Nowucjusz 1 2024-07-16 09:51
500plus ~Prezes 9 2024-07-16 07:55
Na Celonie na peronie...ryzyko ~werty 2 2024-07-15 23:29
Oczywiście bez ESPI druga fala nie ruszy. Trolle macie swój czas :) rekintrader 5 2024-07-15 20:46
Kapitał przechodzi na PURE !!!! ~Kamil 3 2024-07-15 18:48
[x]
CLNPHARMA -0,20% 19,86 2026-06-26 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.