Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
☢️ Ukryta sprzedaż ☢️ ~mirek 1 2024-07-12 13:43
celonka ruszyła wyciągnąć wig 80 na zielono ~Japan7 2 2024-07-12 13:30
27.35 i w górę ~Ja 2 2024-07-12 12:51
Tang szuka partnerow pod cpl36 ~USD 1 2024-07-12 12:49
PERONIARZE SIE POJAWILI, ACHTUNG! ACHTUNG! ~JonnyMajonez 5 2024-07-12 11:52
Ubrani 27+ wystąp!!! ~Radek 2 2024-07-12 11:40
Big Pharma 1-mna 3 2024-07-12 11:21
Miliard USD za projekt ~Nowy 4 2024-07-12 11:05
Ubrani 27+ wystąpić!!! ~Radek 1 2024-07-12 11:04
Myślę że pierwsze poważne oferty są rozpatrywane ~Nowy 2 2024-07-12 10:27
Popychacze uwaga.. nie mają siły wypchnąć papieru ~Uwaga 1 2024-07-12 09:46
10 000 USD potencjału na akcje czy może więcej 1-mna 11 2024-07-12 09:45
Wirówka Alert wirowka !!!! ~Alert 14 2024-07-12 09:45
dzien dobry maxswinger 7 2024-07-12 09:40
No tegom się nie spodziewał technik-at 2 2024-07-12 09:38
nowa insulina nadchodzi ~bioton 2 2024-07-12 09:34
, Zachowanie kursu po 12h nakresli dalszy scenariusz maxswinger 1 2024-07-12 09:30
Dzis bez prognoz,, Zachowanie kursu po 12h nakresli dalszy scenariusz maxswinger 1 2024-07-12 09:28
Dystrybucja trwa ... ~Er 5 2024-07-12 09:24
Dzis bez prognoz,, Zachowanie kursu po 11h nakresli dalszy scenariusz maxswinger 1 2024-07-12 09:20
Na weekend bez akcji? ~Japan7 1 2024-07-12 09:14
✏️ Mamy dobry dziś klimat ✏️ ~technik_at 1 2024-07-12 08:48
Zaczyna się korekta na szerokim ~strateg 4 2024-07-12 07:21
Nie ma siły rosnonć! Straty odrobicie na GENOMTEC! ~Joshijoka 3 2024-07-12 07:11
Bloomberg Reuters doceniają Celinę ~Mlody 2 2024-07-12 06:49
zasieg 26,5 zrobiony ,,, wracamy w okolice 24,, maxswinger 18 2024-07-11 22:52
Ilu tu ubrali dzis na +7 i ostatnio ~Emir 2 2024-07-11 22:49
Wielu straciło sprzedając po 15 ~Nowy 9 2024-07-11 22:24
Zejście do bazy na 16 zł??? Możliwe?? ~89r 6 2024-07-11 20:13
Naganiacz na spadki się ożywili choć bardzo dobra sesja ~Nowy 1 2024-07-11 18:42
[x]
CLNPHARMA -0,20% 19,86 2026-06-26 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.