Jest jakas zmiana w RN posowałoby ktos z Mylana lub Roche jeszcze to wtedy przejecie na 100% i badania jutro zakończone !!
może nawet emaila bym dostał ide sprawdzic poczte moze nawet już cos mam ale wam nie powiem i tak tylko swoim najlepsiejsim przyjacielom OLO zapomnij że dostaniesz Info chyba ze to bedzie od Chińczykow z infem o wrogim przejęcu to wtedy wszystkim dam trza bronic polskiej gwiazdy bio !! leceee chłopaki pilna sprawa !!! papa