Forum giełdowe spółki CAPITEA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Znowu zatopili Ragnara ~fund 1 2026-04-20 16:35
Piękne ESPI ~MtCh 8 2026-04-19 20:16
Ktoś steruje kursem!? ~agencja 3 2026-04-19 18:57
Tyle domagamy się KASY ~Tola 5 2026-04-17 16:52
Ale dużo pozwów :) będziemy bogaci !! ~Leon 2 2026-04-17 15:58
likwidacja to bzdura, wymaga zgody 3/4 alcjonariuszy ~MtCh 20 2026-04-17 15:36
1,5-2 % dziennie daje zadowolenie, wszystko co powyżej - bonus ~gruby 1 2026-04-15 13:45
Rejestrujcie sie na Walne ~MtCh 6 2026-04-15 11:25
j.n. ~Nieważne 1 2026-04-15 09:12
✴️ ...11 maja 2026 r. - NWZA - cel : zmiana w Radzie Nadzorczej..✴️ ~Tony 3 2026-04-15 09:06
Od Poniedziałku głębokie spadki kursu !!! ~Znawca 4 2026-04-14 18:15
Jeśli chodzi o mnie, to niech sobie tak po mału kapie ~gruby 1 2026-04-14 17:22
⚠️⚠️ ...IP 31.0.......- zauwazyliście ile o ntworzy nicków... ? ⚠️⚠️ ~Weronika 6 2026-04-14 11:12
Co to za wysyp nocnych troluchow? ~MtCh 1 2026-04-14 08:53
Porozumienie akcjonariuszy ~Nikoś 6 2026-04-13 22:42
LIKWIDACJA ~Borys 38 2026-04-13 21:53
Rejestracja na Walne do 25/04/26 ~MtCh 1 2026-04-13 17:30
wczoraj kupione po 0,58 zł dziś sprzedane po 0,68 zł ~Weronika 9 2026-04-13 17:27
spychają kurs na siłę ale koniec spłat szbko idzie i co dalej? ~Nonie 5 2026-04-13 17:25
ale chcą wiedzieć więcej skoro się do rady pchają ~Nonie 1 2026-04-13 14:24
Widać zmianę proporcji. ~Tomcio 1 2026-04-13 10:48
Wczoraj był cas zakupów przed kolejnym wybiciem ~hiena 5 2026-04-11 23:47
Zapytałem ChataGPT co tu się kroi... ~Inteligent 3 2026-04-10 22:04
jak przek trzy dni kurs spadał to nie było tu żadnego ~gruby 7 2026-04-10 19:10
Podbitka i upychanie ~Jawiem 6 2026-04-10 14:49
Gdzie to zawieszenie i 0.3? ~MtCh 7 2026-04-10 13:45
II widełki bardzo prawdopodobne ~gruby 1 2026-04-10 13:42
Prezes Zdradek skomple w KNF o zawieszenie ~MtCh 5 2026-04-10 13:42
Czyli co ? ~Nowiutki 13 2026-04-10 12:23
Kluczowy dzień 30 wrzesnia ~B120 8 2026-04-10 12:01
[x]
CAPITEA -0,45% 0,44 2026-06-26 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.