Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Estyma zarzadu. Nie dosc, ze zawieszony, to bez raportu. ~Inv 1 2021-05-31 13:27
Raport jak obraz: mazniecia, troszke retuszu, szeroka perspektywa. ~RED 1 2021-05-31 13:26
Po raporcie to 2 - 2,5 zł !!! ~niesprzedawac 11 2021-05-31 13:20
NOTOWANIA JUTRO !? ~xxxx 3 2021-05-31 12:37
RAPORT ~xxx 4 2021-05-31 12:12
Wystrzeli to zerwie sufit ~Inwestor 1 2021-05-31 09:50
Po raporcie 0.05 - 0.04… Pinc groni… ~RED 5 2021-05-31 08:36
Oj, nerwy jak postronki ynwestorow szeligowskiej technoperly! :-) ~RED 4 2021-05-31 07:32
Karolak nie jest Bogiem ~Inv 3 2021-05-31 07:02
Za kilka dni notowania ~Wielki 2 2021-05-30 17:13
Trol 109.206 ~Inv 3 2021-05-29 12:38
puszczą 31 maja ? ~Leszczyński 12 2021-05-29 00:20
Wpisy o północy podszywając się pod cudzy nick ~Inv 4 2021-05-27 23:51
Karolak pójdzie siedzieć ~Higol 22 2021-05-27 23:40
Obowiazki informacyjne ~LV 5 2021-05-27 23:26
Kiedy puszczą ? ~nowy 3 2021-05-27 17:31
Ja trzymam mimo straty w chwili obecnej ~Analitykgiełdowy 2 2021-05-27 16:27
Przyszłość Troli ~Inv 3 2021-05-27 10:41
Ale komuś zależy na udupieniu Spółki ~Inv 10 2021-05-27 08:26
zrozumiały fundy i trole ~niki 2 2021-05-26 22:48
Może będzie tak ~Obserwator 5 2021-05-26 15:38
Red Arek Spekulant Ola ~Inv 4 2021-05-25 16:57
Termin ~Sto 7 2021-05-24 21:44
Jak sie nazywa firma obecna na 22 rynkach z 190K PLN przychodow? ~INV 10 2021-05-24 15:45
Buhaha ~Haha 4 2021-05-24 13:37
Dzisiaj rusza notowania? ~Gruby 6 2021-05-24 12:25
Przestańcie dyskutować z trolem ~Inv 12 2021-05-24 11:44
Zmiana terminu raportu ~sssmaczek 16 2021-05-24 08:39
kto to kupuje ~grubesumy 25 2021-05-23 22:38
Braster na gieldzie we Frankfurcie!!! ~Makler 12 2021-05-23 15:25
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.