Dlaczego prezes ta swobodnie i lekcewazaco podchodzi do swoich obowiazkow?
Dlaczego akcjonariusze nie wiedza jaki jest stan sprawy badania? Dlaczego nie ma informacji czy podpisali jakas umowe na badanie albo wyjasnili rozbieznosc zdan co do wypowiedzenia umowy z poprzednim bieglym? Raporty Karolak zdaje sie publikowac tylko jak mu wygodnie. To ze nie ma, mimo wczesniejszej zapowiedzi, wynikow badan z Japonii, to wpisuje sie w te polityke informacyjna