Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
do SWISS SWINGER I NINKI ~zbych 13 2015-12-14 13:47
BRASTER bedzie kiedys "FRUWAL".... ~MSW 4 2015-12-14 10:38
quiz ~Brastman 13 2015-12-13 22:08
Braster -walka o decydujące wybicie luqas87 9 2015-12-10 22:25
Zielone swiatło ~widłowy 2 2015-12-10 15:15
gdzie naganiacze na spadki.... ~leszcz 10 2015-12-10 14:21
Fałszywe wybicie ~Swinger 22 2015-12-10 13:56
czerwień, ale ~brabracadabra 1 2015-12-10 11:12
I co nas czeka? ~brabracadabra 5 2015-12-09 21:45
dziś czekamy ~brabracadabra 2 2015-12-09 15:37
Pazerność ~Baba 1 2015-12-09 11:06
Brakuje zdrowego popytu ~optypesymista 9 2015-12-09 06:10
Wyczekiwanie.... ~Brastman 4 2015-12-09 00:29
Dla przypomnienia... ~Brastman 1 2015-12-08 20:42
Wszyscy zniechęceni, dobrze to wróży. ~tylewtemacie 1 2015-12-08 19:37
Było nawet po 15,75 i się spadło ~sebko 3 2015-12-08 17:05
Żenada Cały dzień rosło a na zamknięciu padaka. ~sebko 2 2015-12-08 16:54
Braster ukończył linię produkcyjną matryc urządzenia wykrywającego raka ~SEBKO 11 2015-12-08 16:46
Dlaczego? ~kasia 1 2015-12-08 16:23
Wezwanie i leszczy dym.... kukubara 11 2015-12-08 15:42
HIT GRUDNIA ~brabracadabra 11 2015-12-08 14:57
BRONIMY AŻ BĘDZIE AKCJA ~widłowy 5 2015-12-08 14:38
NIE DAĆ SIĘ WYROLOWAĆ Z AKCJI :)!!! ~brabracadabra 1 2015-12-08 13:44
WALKA TRWA ~brabracadabra 1 2015-12-08 13:33
ten tester to badziewie mial byc hit bedzie kit ~wert 4 2015-12-08 13:32
BĘDĄ JESZCZE WIDEŁKI :) ~brabracadabra 1 2015-12-08 13:23
15 PLN ~brabracadabra 13 2015-12-08 12:40
Kierunek 24 plny ! ~Brastman 1 2015-12-08 12:39
20 zł ~Ovi 1 2015-12-08 12:35
ZACZYNAMY RAJD SW MIKOLAJA ~sasanka 1 2015-12-08 12:26
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.