Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r ~Inwestor 5 2016-10-03 20:27
kiedy 19 ~BYŁY 5 2016-10-03 19:08
Coś wisi złego w powietrzu. Premiera tuż tuż, a Fund wywala bez litości? ~lukasz 8 2016-10-03 18:37
Kobiety na manifestacjach to i kurs spada ~Inwestor 2 2016-10-03 18:36
BRASTER W TVN 24!!!! ~Wololo 6 2016-10-03 18:22
braster ~BYŁY 1 2016-10-03 18:12
Czekamy na info ktore wywolalo spadki ~Kod 2 2016-10-03 17:10
Jeszcze dziś na zielono .... ~ibo 17 2016-10-03 15:57
Pytanie do weteranów czy tu był kiedyś tak duży jednodniowy minus? ~lukasz 2 2016-10-03 15:40
Pamiętacie jak funddy wywalały ostatnia że zbiły kurs do 14 zł ~marker 1 2016-10-03 15:28
nie ma chętnych już na kupnie zaraz widły, mbank wyłazi ze spółki ~xxx 1 2016-10-03 15:24
POTEZNY SKUP ~kaszan 1 2016-10-03 15:17
Pierwsze poważniejsze wzrosty będą po podaniu info o wszczęciu produkcji ~Dr_Johnny 7 2016-10-03 14:41
wydymani z kasy ~BYŁY 9 2016-10-03 14:21
Dlaczego były Nieobecny tak szczeka? ~Inwestor 5 2016-10-03 14:14
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2016-10-03 12:57
Jest konkurs! kukubara 5 2016-10-03 12:48
będą żałować ~turbo 4 2016-10-03 12:29
Sprzedalem i przesiadlem sie na JSW. Powodzenia zycze wszystkim! ~lukasz 8 2016-10-03 12:21
Juz minus 6 %. Grubo. ~lukasz 7 2016-10-03 12:07
puściły zawory ~ktos 11 2016-10-03 11:50
czyszczenie SL po piątkowych wzrostach ~manmark 1 2016-10-03 11:50
Dla rozluznienia atmosfery :) kukubara 1 2016-10-03 11:33
PRZESŁANIE do BYŁEGO posiadacza "rozumu" ~Franio 1 2016-10-03 11:03
głupota ~BYŁY 6 2016-10-03 11:02
Jutro ostatni dzien kukubara 3 2016-10-03 10:25
naciagnieci ~BYŁY 3 2016-10-03 10:05
rynek czeka na wyniki sprzedaży ~manmark 1 2016-10-03 09:49
eo , strach otworzyć lodókę ~siara 1 2016-10-03 07:10
Prof. H. Skarżyński: Telemedycyna ma przyszłość. Prof. Basta, Braster ~eo 2 2016-10-03 00:47
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.