kolejne niekonczace sie spadki i pomyslec ze ja to kiedys kupiłem i chciałem dokupic duzo duzo wiecej od [ołowy sierpnia ciagłe spadki ludzie szybko sie zorientowali ze to niezła podpuszczka i wychodza i to niezle uciekaja 16 .09 akcje kosztowały 30 zł dzis 25 xx dramat a co bedzie jak ludzie nie zainteresuja sie tym chłamem kto tu ostatni zgasi swiatło a skad kasa na produkcje zawsze sie gra pod cos a tu juz nie ma pod co jak bedzie dalej tak spadac to 19 .10 cena nie 19 a 16 złotych to jeszcze 11 sesji dziennie po 2 % znowu ładnie wyrolowani na nastepnej wydmuszcze oj ynwestory waszych pieniazków juz nie ma i niestety nie bedzie to tak jakby ktos miał wejsc do apteki i kupic 200 termometrów no i kto to zrobi dramat jest wielki