Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Rosyjski wątek ~Rafał 2 2018-06-26 20:29
Ofensywa Joetwitera ~Derek 2 2018-06-26 18:19
Paweł Jarońko Project Manager w Braster SA z Politechniki Białostockiej ~eo 5 2018-06-26 17:48
Joe ma apetyt na funkcję Prezesa ~Szef 1 2018-06-26 17:30
Czy z Holandii do końca roku będą .. ~Cycek 1 2018-06-26 16:42
Jedyna szansa dla BRA ~wr 1 2018-06-26 16:29
Nikogo nie dziwi ciagła obecność Joswistera na Forum? ~Inwestor 2 2018-06-26 16:27
Sprzedaz w USA-Amerykanski fundusz w akcjonariacie ~lower 9 2018-06-26 16:12
Naganiacz na spadki twister joe się wszystko najleiej. Haha ~etr 1 2018-06-26 16:12
braster przepala gotówke cena 2,50 zł ~maniek 1 2018-06-26 14:51
Prezes sprzedal pakiet? kukubara 1 2018-06-26 14:12
lower elen etr gimbaza ma wolne i szaleje ~tropiciel_szczujni 3 2018-06-26 11:44
Amerykanski fundusz wie wiecej kupując akcje niz jakis naganiacz ~lower 1 2018-06-26 11:36
Amerykanski fundusz nie wie co robi według twistera kupujac akcje Braste ~lower 3 2018-06-26 11:33
Fundusz Amerykanski jest durny według twister i innych naganiaczy ~lower 1 2018-06-26 11:26
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 24 2018-06-26 11:21
To wytłumacz twister dlaczego Amerykanie kupili akcje Braster ~lower 2 2018-06-26 11:11
Ywister ~Inwestor 1 2018-06-26 11:06
Kupił Majesciuk,kupił Halicki,kupili Amerykanie.Sprzedaje leszczyna ~lower 6 2018-06-26 11:03
Naganiacz Twister zrobił robote,mozna jechac w góre.Leszczy juz nie ma ~lower 1 2018-06-26 10:25
Brac póki tanio,Amerykanie w akcjonariacie ~lower 1 2018-06-26 10:01
Trolownia twister,jou itp. bardzo sie rozpisuje ~Elen 2 2018-06-26 09:57
Ujawnili sie Amerykanie w akcjonariacie ~etr 2 2018-06-26 09:55
25.06.2018 Braster = Sphinx / FB BRA // Breast cancer in ancient Egypt// ~eo 2 2018-06-25 18:47
Zaraz trole umilkną ~Inwestor 8 2018-06-25 13:22
Kiedy te 10 zł bo powoli tracę cierpliwość ?!!! ~Niecierpliwy 27 2018-06-25 12:55
Kiedy 1 gr? ~Adam 13 2018-06-25 12:49
Trole ponownie atakują strasząc wszystkich ~XXX 9 2018-06-25 12:42
2 miliardy 388 mln. dol.PSC Management LLC amerykanie ? ~etr 4 2018-06-25 11:54
Co za emocje Wolumen obrotu: 969 szt. SZAŁ !!! ~Waldzio 15 2018-06-25 09:53
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.