|
Rosyjski wątek
|
~Rafał
|
2
|
2018-06-26 20:29
|
|
Ofensywa Joetwitera
|
~Derek
|
2
|
2018-06-26 18:19
|
|
Paweł Jarońko Project Manager w Braster SA z Politechniki Białostockiej
|
~eo
|
5
|
2018-06-26 17:48
|
|
Joe ma apetyt na funkcję Prezesa
|
~Szef
|
1
|
2018-06-26 17:30
|
|
Czy z Holandii do końca roku będą ..
|
~Cycek
|
1
|
2018-06-26 16:42
|
|
Jedyna szansa dla BRA
|
~wr
|
1
|
2018-06-26 16:29
|
|
Nikogo nie dziwi ciagła obecność Joswistera na Forum?
|
~Inwestor
|
2
|
2018-06-26 16:27
|
|
Sprzedaz w USA-Amerykanski fundusz w akcjonariacie
|
~lower
|
9
|
2018-06-26 16:12
|
|
Naganiacz na spadki twister joe się wszystko najleiej. Haha
|
~etr
|
1
|
2018-06-26 16:12
|
|
braster przepala gotówke cena 2,50 zł
|
~maniek
|
1
|
2018-06-26 14:51
|
|
Prezes sprzedal pakiet?
|
kukubara
|
1
|
2018-06-26 14:12
|
|
lower elen etr gimbaza ma wolne i szaleje
|
~tropiciel_szczujni
|
3
|
2018-06-26 11:44
|
|
Amerykanski fundusz wie wiecej kupując akcje niz jakis naganiacz
|
~lower
|
1
|
2018-06-26 11:36
|
|
Amerykanski fundusz nie wie co robi według twistera kupujac akcje Braste
|
~lower
|
3
|
2018-06-26 11:33
|
|
Fundusz Amerykanski jest durny według twister i innych naganiaczy
|
~lower
|
1
|
2018-06-26 11:26
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
24
|
2018-06-26 11:21
|
|
To wytłumacz twister dlaczego Amerykanie kupili akcje Braster
|
~lower
|
2
|
2018-06-26 11:11
|
|
Ywister
|
~Inwestor
|
1
|
2018-06-26 11:06
|
|
Kupił Majesciuk,kupił Halicki,kupili Amerykanie.Sprzedaje leszczyna
|
~lower
|
6
|
2018-06-26 11:03
|
|
Naganiacz Twister zrobił robote,mozna jechac w góre.Leszczy juz nie ma
|
~lower
|
1
|
2018-06-26 10:25
|
|
Brac póki tanio,Amerykanie w akcjonariacie
|
~lower
|
1
|
2018-06-26 10:01
|
|
Trolownia twister,jou itp. bardzo sie rozpisuje
|
~Elen
|
2
|
2018-06-26 09:57
|
|
Ujawnili sie Amerykanie w akcjonariacie
|
~etr
|
2
|
2018-06-26 09:55
|
|
25.06.2018 Braster = Sphinx / FB BRA // Breast cancer in ancient Egypt//
|
~eo
|
2
|
2018-06-25 18:47
|
|
Zaraz trole umilkną
|
~Inwestor
|
8
|
2018-06-25 13:22
|
|
Kiedy te 10 zł bo powoli tracę cierpliwość ?!!!
|
~Niecierpliwy
|
27
|
2018-06-25 12:55
|
|
Kiedy 1 gr?
|
~Adam
|
13
|
2018-06-25 12:49
|
|
Trole ponownie atakują strasząc wszystkich
|
~XXX
|
9
|
2018-06-25 12:42
|
|
2 miliardy 388 mln. dol.PSC Management LLC amerykanie ?
|
~etr
|
4
|
2018-06-25 11:54
|
|
Co za emocje Wolumen obrotu: 969 szt. SZAŁ !!!
|
~Waldzio
|
15
|
2018-06-25 09:53
|