Jedyna i ostatnia szansa (i ostatni dzwonek na zrobienie tego również) to zmiana strategii i rozdanie wszystkich urządzeń za darmo. Tak, rozdanie ich za darmo i skupienie się jedynie na ściąganiu pieniędzy z abonamentów.
Dla przeciętnej kobiety (gdziekolwiek by nie mieszkała - niezależnie czy Polska, Holandia czy USA) koszt zakupu urządzenia niesprawdzonego jest zdecydowanie za wysoki. Trzeba puścić wszystko, co zostało wyprodukowane w rynek i liczyć na to, że użytkowniczki przyzwyczają się do urządzenia i zaczną z niego regularnie korzystać.
To jedyna szansa - obecnie leżące urządzenia po pierwsze tracą na wartości a po drugie generują tylko koszty.
To na prawdę ostatni dzwonek, żeby jakoś przetrwać.