Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kto tu gra?! ~Novation 2 2018-12-12 09:31
Braster...Kurs do góry...Naganiacze na spadji, do dzieła... ~haha 3 2018-12-12 09:29
maszyny zastawione - to juz koniec ~adam 18 2018-12-12 08:52
cena emisyjna 2,15? ~inwestor 3 2018-12-12 08:39
Hej Bankruty...macie zastaw..teraz łamac nogi ~arek 5 2018-12-12 06:41
Emisja akcji .Cena emisyjna 20 zł ~Ali 13 2018-12-11 23:05
zastaw=panika =-40% TKO wyzbierają od Was ~wtapiacz 1 2018-12-11 22:56
Zrzucmy sie na kota bo zima idzie ~Ciec 2 2018-12-11 22:26
Po emisji nowych akcji tu będzie armagedon !! ~OdrdzewiaczW140 2 2018-12-11 22:24
niezły zysk 50% ~czups 2 2018-12-11 22:11
Michael Strom Investments: Zabezpieczenia obligacji /zwiększają wiarygod ~eo 1 2018-12-11 20:39
na kiedy trzeba miec akcje ~exx 4 2018-12-11 20:31
Sprzedali za wcześnie i żałują ~Suchy 16 2018-12-11 17:16
Wiecie ile kasy ma braster w banku? 1M PLN ~eo 26 2018-12-11 16:59
Eo - ale Cię "wielki kapilal" ~andy 3 2018-12-11 15:51
W sobotę 15 grudnia w hali Transcolor w Szeligach pod Warszawą odbędzie hossequra 2 2018-12-11 15:27
KTO BEDZIE DECYZYJNY NA WALNYM CO?> ~qqqaaaqqq 4 2018-12-11 14:51
dzis sejm powoluje AGENCJE BADAN MEDYCZNYCH ~qqqaaaqqq 2 2018-12-11 14:17
Nowy inwestor ~eo 6 2018-12-11 12:09
Cena emisyjna minimum 20zł !!!!!!! ~Suchy 7 2018-12-11 11:53
Po informacji o nowych w akcjonariacie będą mega wzrosty hossequra 2 2018-12-11 11:45
TRAKCJA rusza w trend wzrostowy ~dukat 2 2018-12-11 10:33
coś szykuje się na PRAIRIE ~dukat 1 2018-12-11 10:22
Do walnego będa trzymać cenę w okolicach 2zł ~Antoni 7 2018-12-11 10:12
S.O.S. Braster tonie. Bul bul bul... ~Joe 1 2018-12-11 10:08
chiny -usa ~wojenka 1 2018-12-11 09:30
miejmy nadzieje, że zrobi się zimno.... ~Kreator 2 2018-12-11 09:19
Czy trend boczny ukosno-skrecony da sie utrzymac? ~Mohammed_ibn_Eo 1 2018-12-11 09:18
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 5 2018-12-11 09:02
Nowa emisja po 10gr ~uwaga 5 2018-12-11 08:57
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.