Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
po ile emisja? ~inwestor 3 2018-12-13 09:10
Czy emijsa ma zablokować wezwanie chinczyków? ~misioinwestor 1 2018-12-13 09:10
Jakie nastroje dzisiaj, mordy wy moje ynwestorskie? ~Mac53 1 2018-12-13 09:07
2019 rokiem Brastera! ~Suchy 11 2018-12-13 08:20
Trwa odleszczanie jeleni :) hossequra 6 2018-12-13 06:03
A JESLI TE CHINY TO NIE BLEF??? ~qqqaaaqqq 4 2018-12-12 22:02
A Braster rośnie. ~siara 12 2018-12-12 21:30
A ja nie wytrzymałem ~Wkurzony 5 2018-12-12 21:24
no i ffajnie- ujadacze zamilkły ~okio 1 2018-12-12 17:17
NIE WIEM CZY NIE WCIAGLEM ZA LAKOMO ~qqqaaaqqq 1 2018-12-12 16:47
Trollospoldzielnia ~pico 2 2018-12-12 16:44
K kasie zostala banka. Oby starczylo na odprawe dla Prezesa. ~Twister 12 2018-12-12 16:20
Braster Zosia już, a Pan Tadeusz Soplica? ~eo 2 2018-12-12 16:09
lokomotywa ~figlarz 3 2018-12-12 16:03
Tomasz Misiak zrobił zastaw pod akcje. ~Acer 1 2018-12-12 15:52
Hej Bankruty ...macie kasę na odsetki od obligacji? ~arek 9 2018-12-12 15:42
Braster - Cały system. ~eo 3 2018-12-12 15:25
Skąd wiesz że mokro z baraku w Szeligach !! ~poznaniak 1 2018-12-12 15:25
mam 10 milionow akcji ~xxx 2 2018-12-12 14:56
Braster Już jestem i pozdrawiam. ~eo 1 2018-12-12 14:55
jutro rano ~bolek 1 2018-12-12 14:49
Braster ~seb 1 2018-12-12 13:59
inwestor? ~inż 2 2018-12-12 13:02
Wkrótce poznamy inwestora strategicznego! ~okio 10 2018-12-12 12:40
Żal mi Was. ~Ktoś 5 2018-12-12 12:13
uśredniacie? ~inwestor 1 2018-12-12 11:51
ochrona wynalazku ~abc 2 2018-12-12 11:15
Dzis o 15.30 odwiedzilem barak w Szeligach. ~Joe 23 2018-12-12 11:02
Gotowanie żaby na wolnym ogniu ~Nika 1 2018-12-12 10:19
dzisiaj już można rejestrować akcje na WZA ~inwestor 1 2018-12-12 09:43
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.