|
Pan onkolog
|
~Police
|
2
|
2019-03-15 16:46
|
|
12.03.2019 K. Padlewska nabyła 4.000 akcji Brastera po 3,08.
|
~eo
|
5
|
2019-03-15 16:25
|
|
rozmienilismy 3zl na stale?
|
~ra
|
2
|
2019-03-15 15:25
|
|
coraz bardziej spada to nie sa zarty,co sie dzieje,coraz nizej?
|
~ra
|
2
|
2019-03-15 15:23
|
|
ESKIMOSI BYLI PIERWSI
|
~inwestor
|
1
|
2019-03-15 15:18
|
|
NAJGORZEJ BYŁOBY GDYBY NIEMCY POCHWALILI PRODUKT....
|
~inwestor
|
1
|
2019-03-15 15:06
|
|
Lobby mammograficzne boi się Brastera
|
~Ekspert
|
5
|
2019-03-15 14:57
|
|
Braster Aktualnie w Polsce współpraca: 1 szpital, 85 gabinetów.
|
~eo
|
1
|
2019-03-15 14:52
|
|
https://businessinsider.com.pl/onkolodzy-krytykuja-metode-wykorzystywana
|
~yorkk2
|
3
|
2019-03-15 14:42
|
|
CORMAY MA Z PARP DOFINANSOWANIE! RAKIETA!
|
~PEC
|
1
|
2019-03-15 14:28
|
|
czyżby spekuła przerzuciła sie na getina?
|
~gosc
|
2
|
2019-03-15 14:20
|
|
INFOSCAN z mega umową !!!!
|
~teddy
|
22
|
2019-03-15 13:45
|
|
knf tez juz czytał opinie onkologów? sprzedają lizaki i co z tego?
|
~miz
|
1
|
2019-03-15 13:45
|
|
art o Braster w Onet.pl
|
~Gosia
|
2
|
2019-03-15 13:45
|
|
Braster a lobby grup lekarzy!!!
|
~Paweł
|
2
|
2019-03-15 13:17
|
|
Braster Obrażanie kogoś jest szkodliwe dla PT Obrażającego emocjonalnie
|
~eo
|
1
|
2019-03-15 13:15
|
|
Metoda brastera nie dziala a promocja brastera jest nieetyczna
|
~Oktavian_Augustus
|
3
|
2019-03-15 12:52
|
|
Braster Innomed badanie 3 tys. kobiet Wyniki marzec* 2019 + wniosek FDA
|
~eo
|
6
|
2019-03-15 12:27
|
|
Droga na 3,2 pusta
|
~jojo
|
1
|
2019-03-15 12:15
|
|
Kupujemy ludziska... jeszcze dzisiaj jedziemy w okolice 3.2
|
~Symbian
|
6
|
2019-03-15 11:51
|
|
Braster Aktualnie ktoś postawił pakiet 20.000 akcji na Kupnie
|
~eo
|
2
|
2019-03-15 11:47
|
|
Braster zagrożeniem dla onkologów!!!!!
|
~Tomek
|
5
|
2019-03-15 11:33
|
|
Miała być telemedycyna a jest zabawkarstwo! Dla dzieci zabawa w lekarza
|
~hahaha
|
1
|
2019-03-15 11:23
|
|
Tylko bez płaczu jak zaraz będzie 3,2....
|
~grubas
|
2
|
2019-03-15 11:14
|
|
BAH - po przebiciu 2.85 testujemy 3.40 (jeszcze dzis)
|
~BAH
|
2
|
2019-03-15 11:09
|
|
Zdanie onkologów
|
~mp
|
1
|
2019-03-15 11:06
|
|
I co musnęło 2,95 i niżej nic... cyzli 3,1x teraz?
|
~Technik-AT
|
3
|
2019-03-15 10:51
|
|
Przewalanka
|
~takazamiana
|
1
|
2019-03-15 10:50
|
|
Akcje BRASTERA
|
~KAMA
|
3
|
2019-03-15 10:28
|
|
Artykuł w onecie
|
~Stasek
|
10
|
2019-03-15 10:19
|