Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
KOMUŚ BARDZO ZALEŻY NA AKCJACH -CHCE KUPIĆ- 24 000 AKCJI PO 14.30 ! ~kol 4 2022-05-25 14:39
DO CENY DOCELOWEJ -PRZED DYWIDENDĄ-POZOSTAŁO JESZCZE 14 SESJI ! ~kol 4 2022-05-25 13:42
Czy już został osiągnięty docelowy kurs przed dywidendą? ~Inwestor 9 2022-05-25 13:22
CHYBA DZISIAJ WIDŁY. JEDZIEMY!!! ZACZYNA SIE SZALENSTWO ~ja 2 2022-05-25 12:40
Prowadzący jest bardzo cierpliwy. ~Andrzej89 9 2022-05-25 12:39
Bowim >> przyszłość > Ciołek tego nie zrozumie ~Tyle 1 2022-05-25 00:21
ŚMIESZNY SPADEK >>> JEDZIEM NA SZCZECIN ~TOMEK 1 2022-05-24 22:47
Trzy som tutaj jacyś mondrzy do dyskusi? ~marek 6 2022-05-24 22:26
ALE NUMER ! KGHM WYPŁACI +3 zł DYWIDENDY A BOWIM +2.52 zł ! ~kol 1 2022-05-24 20:46
DZISIAJ WIDZICIE -JAK MOCNO ZEBRALI AKCJE -POD DYWIDENDĘ ! ~kol 9 2022-05-24 20:35
BĘDZIE TAK ! 15 CZERWCA -PO PRAWIE DO DYWIDENDY - ODEBRANIE AKCJI > ~kol 2 2022-05-24 20:25
TU MOŻNA SPAĆ SPOKOJNIE ~MIREK 1 2022-05-24 19:27
Ważna informacja ws. KPO! - Zatwierdzenie środków w tym tygodniu. ~On 3 2022-05-24 19:01
Bowim - ceny stali, sprzedaż towarów, zabezpieczenia ~OBSER 10 2022-05-24 16:50
UMIEJETNE ZBIERANIE PO 20 TYS.SZTUK NA KOLJNYCH SESJACH ~ja 3 2022-05-24 14:02
DDZISIAJ WIDAĆ ŻE PO ODCIĘCIU PRAWA DO DYWIDENDY - KURS NA 20 zł > ~ko9l 5 2022-05-24 13:17
PREZYDENT ZEŁEŃSKI -POLSKA BĘDZIE LIDEREM ODBUDOWY UKRAINY ! ~kol 14 2022-05-24 09:48
Marku dlaczego nie spada. Czekam i czekam ~Inwestor 1 2022-05-24 09:40
PIĘKNY NOWY SZCZYT - DO 15 CZERWCA JESZCZE WIELE NOWYCH SZCZYTÓW ! ~kol 7 2022-05-24 09:04
Dużo troszconcych się o nasze pienionżki - to dobrze wróży. ~marek 6 2022-05-24 08:59
Kurs po dywidendzie m-gorski 2 2022-05-24 08:52
XX sesji do nabycia uprawnień do 2,52 zł dywidendy ~22 15 2022-05-24 08:36
Jest nowe ATH ! agent_cooper 3 2022-05-24 06:38
ŚMIEĆ WRACA NA 7 zł ~MakleR 1 2022-05-23 23:02
WY NIE ROZUMIECIE PODSTAWOWEJ SPRAWY. SMIECH NA SALI. ~ja 13 2022-05-23 22:08
PO DZISIEJSZYM OTWARCIU WIDZICIE ŻE 98 % AKCJI MAJĄ ZEBRANE > ~kol 7 2022-05-23 17:01
A WIECIE DLACZEGO WŁAŚCICIELE NIE PŁACĄ PODATKU OD DYWIDENDY ? ~kol 5 2022-05-23 15:14
RAZ ODEBRANE WAM AKCJE POD DYWIDENDĘ -JUŻ TANIEJ NIE ODDADZĄ ! ~kol 3 2022-05-23 14:54
JAK TO PIERDYKNIE.... ~Miedzioryt 3 2022-05-23 14:39
Arkusz niespecjalnie pełny ani z lewej ani z prawej :) ~Zbyszek 3 2022-05-23 13:42
[x]
BOWIM -3,08% 7,56 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.