Ciekawe jak zachowa się kurs po odcięciu dywidendy, według mnie dużo zależy od tego co zrobią akcjonariusze posiadający akcje.
Albo za dywidendę dokupią pakiet bowim na longa i kolejne dywidendy, wtedy kurs może szybko wrócić do chwili przed odcięciem.
Jeżeli tak się nie stanie to liczę na to, że jednak powoli będzie się wspinał kurs, bo wszyscy wiemy jak mocna jest to spółka i co przed nami inwestorami.
Ja osobiście planuje dokupić pakiet po odcięciu, super będzie jak po odcięciu kurs będzie co najmniej w cenie mojego zakupu.
Trzymam kciuki i życzę wszystkim