Widać apetyt na akcje, ale też widać że nie jest nagrany i cierpliwie czeka aż pojawią się wielkie batony i dopiero atakuje, według mnie to bardzo dobra wiadomość dla akcjonariuszy bo od razu widać że nie prowadzi tego spekulant tylko inwestor długoterminowy i skupuje jak najwięcej bez rozbijania kursu. Brawo gruby !