|
In Bowim we trust. ;-)
|
~Rookie
|
13
|
2022-05-26 22:03
|
|
C/Zysku ponizej 2, obecna wycena to żart!
|
~Mądry
|
2
|
2022-05-26 21:18
|
|
JUTRO EFEKT STYCZNIA CZY WIDŁOWY POBUTKA ?
|
~Miedzioryt
|
3
|
2022-05-26 20:38
|
|
Acro, co u ciebie słychać ? dawno się nie komunikowaliśmy.marek
|
~marek
|
1
|
2022-05-26 20:34
|
|
CZY DZISIAJ SZARPNIEMY 15 CZY KONSOLIDACJA NA 14,50???
|
~ja
|
4
|
2022-05-26 18:00
|
|
Bessa nadchodzi...Tylko to może pokrzyżować nam plany.
|
~Boss
|
7
|
2022-05-26 16:09
|
|
BOWIM BĘDZIE HITEM GPW -WIOSNY I LATA !
|
~kol
|
1
|
2022-05-26 15:40
|
|
Andrzej
|
~Znany
|
17
|
2022-05-26 15:38
|
|
Jadymy na POBUTKĘ GURNĄ
|
~Miedzioryt
|
1
|
2022-05-26 14:47
|
|
Ceny stali w przyszłości - przewaga dystrybutorów nad producentami
|
~Arthurius
|
3
|
2022-05-26 10:15
|
|
Czytać, mysleć!!
|
~Mądry
|
1
|
2022-05-26 09:34
|
|
UWAGA NA TROLI Z BUMECHA ! NIE ODAJCIE IM SWOICH CENNYCH AKCJI !
|
~kol
|
10
|
2022-05-26 09:23
|
|
Zaczęliśmy na czerwono, czyli klasyka po każdym raporcie :)
|
~tomaslfc14
|
3
|
2022-05-26 09:18
|
|
Reguła na Bowim
|
~Znany
|
1
|
2022-05-26 09:06
|
|
WYNIKI PIEKNE.SUPER RAPORT I SUPER FIRMA.
|
~ja
|
2
|
2022-05-26 09:03
|
|
Raport 1 kwartał
|
~Xash
|
3
|
2022-05-26 08:54
|
|
Wartość księgowa akcji 16,02 zł
|
~Kolarz
|
2
|
2022-05-26 08:21
|
|
Środki z KPO zatwierdzone 1 czerwca. Bowim! Bowim!
|
~On
|
15
|
2022-05-26 06:07
|
|
Trend is your friend
|
~ziomek
|
4
|
2022-05-26 05:52
|
|
170 MLD zł Z KPO -BĘDZIE ATWIERDZONE DLA POLSKI PRZEZ KE -1 CZERWCA
|
~kol
|
8
|
2022-05-26 00:41
|
|
A TROLE JUŻ UJADALI - A TO TYLKO SZTUCZKA ZBIERAJĄCEGO AKCJE !
|
~kol
|
4
|
2022-05-25 19:55
|
|
naganiają już na to g.,,,na innych forach
|
~Graham
|
9
|
2022-05-25 19:05
|
|
Z KPO kolejnictwo na pierwszy ogień
|
~patol
|
1
|
2022-05-25 18:55
|
|
No i mamy pierwszą większą próbę zwalenia kursu. 25k akcji po 14,3
|
~tomaslfc14
|
8
|
2022-05-25 18:53
|
|
Prosta matematyka za 10 milionow mozna kupic 715 tysiecy akcji
|
~Inwestor
|
2
|
2022-05-25 17:57
|
|
Wracamy do bazy. Nie ma siły rośniońć. Trup w szafie?
|
~miedzioryt
|
8
|
2022-05-25 17:23
|
|
Jakie przewidywania co do kursu po wypłacie dywindendy ?
|
~doriankrk
|
5
|
2022-05-25 16:53
|
|
TYLKO DZIAMDZIAKI TERAZ SPRZEDAJA>
|
~ja
|
1
|
2022-05-25 16:18
|
|
zwalić
|
~tygrys
|
1
|
2022-05-25 16:15
|
|
NAPRAWDE ,PRZYJEMNIE JEST PATRZEC JAK AKCJE SA SUBTELNIE ZBIERANE
|
~ja
|
1
|
2022-05-25 15:09
|