Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
In Bowim we trust. ;-) ~Rookie 13 2022-05-26 22:03
C/Zysku ponizej 2, obecna wycena to żart! ~Mądry 2 2022-05-26 21:18
JUTRO EFEKT STYCZNIA CZY WIDŁOWY POBUTKA ? ~Miedzioryt 3 2022-05-26 20:38
Acro, co u ciebie słychać ? dawno się nie komunikowaliśmy.marek ~marek 1 2022-05-26 20:34
CZY DZISIAJ SZARPNIEMY 15 CZY KONSOLIDACJA NA 14,50??? ~ja 4 2022-05-26 18:00
Bessa nadchodzi...Tylko to może pokrzyżować nam plany. ~Boss 7 2022-05-26 16:09
BOWIM BĘDZIE HITEM GPW -WIOSNY I LATA ! ~kol 1 2022-05-26 15:40
Andrzej ~Znany 17 2022-05-26 15:38
Jadymy na POBUTKĘ GURNĄ ~Miedzioryt 1 2022-05-26 14:47
Ceny stali w przyszłości - przewaga dystrybutorów nad producentami ~Arthurius 3 2022-05-26 10:15
Czytać, mysleć!! ~Mądry 1 2022-05-26 09:34
UWAGA NA TROLI Z BUMECHA ! NIE ODAJCIE IM SWOICH CENNYCH AKCJI ! ~kol 10 2022-05-26 09:23
Zaczęliśmy na czerwono, czyli klasyka po każdym raporcie :) ~tomaslfc14 3 2022-05-26 09:18
Reguła na Bowim ~Znany 1 2022-05-26 09:06
WYNIKI PIEKNE.SUPER RAPORT I SUPER FIRMA. ~ja 2 2022-05-26 09:03
Raport 1 kwartał ~Xash 3 2022-05-26 08:54
Wartość księgowa akcji 16,02 zł ~Kolarz 2 2022-05-26 08:21
Środki z KPO zatwierdzone 1 czerwca. Bowim! Bowim! ~On 15 2022-05-26 06:07
Trend is your friend ~ziomek 4 2022-05-26 05:52
170 MLD zł Z KPO -BĘDZIE ATWIERDZONE DLA POLSKI PRZEZ KE -1 CZERWCA ~kol 8 2022-05-26 00:41
A TROLE JUŻ UJADALI - A TO TYLKO SZTUCZKA ZBIERAJĄCEGO AKCJE ! ~kol 4 2022-05-25 19:55
naganiają już na to g.,,,na innych forach ~Graham 9 2022-05-25 19:05
Z KPO kolejnictwo na pierwszy ogień ~patol 1 2022-05-25 18:55
No i mamy pierwszą większą próbę zwalenia kursu. 25k akcji po 14,3 ~tomaslfc14 8 2022-05-25 18:53
Prosta matematyka za 10 milionow mozna kupic 715 tysiecy akcji ~Inwestor 2 2022-05-25 17:57
Wracamy do bazy. Nie ma siły rośniońć. Trup w szafie? ~miedzioryt 8 2022-05-25 17:23
Jakie przewidywania co do kursu po wypłacie dywindendy ? ~doriankrk 5 2022-05-25 16:53
TYLKO DZIAMDZIAKI TERAZ SPRZEDAJA> ~ja 1 2022-05-25 16:18
zwalić ~tygrys 1 2022-05-25 16:15
NAPRAWDE ,PRZYJEMNIE JEST PATRZEC JAK AKCJE SA SUBTELNIE ZBIERANE ~ja 1 2022-05-25 15:09
[x]
BOWIM -3,08% 7,56 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.