Ceny stali nie będą spadać, nie ma powodów, aby spółka obniżyła loty. Myślę, że tutaj będzie tylko lepiej, z małymi korektami.
Po prostu nie mogę sobie wyobrazić, że spółka generuje powtarzalny i duży zysk, a jacyś frajerzy ją dołują. Więc głowa do góry. Cena dobra, dokupię.