Przy obecnym kursie wysokość dywidendy to około 18%...... I nikt nie chce takiej kasy przytulić? Co tu się będziemy działo niedługo to będzie szok i niedowierzanie... Oczywiście na minus, przecież świetnie prosperującą spółka na giełdzie nie może zaskoczyć na plus, na bananie tak nie ma kolorowo. Zauważyłem Bowim rok temu, ale teraz tracę wiarę w to....