Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Teraz tylko MIRBUD,najtańsza spółka budowlana na GPW ~Paweł 9 2021-12-16 15:51
Zakończenie skupu ~Ddd 5 2021-12-15 18:05
Bowim skupuje po 16,00 zł ... wy oddajecie po 8,00 ~jw 3 2021-12-15 17:37
Bowim C/Z= 0,99 ~Erst 3 2021-12-15 17:10
Bowim jedziemy na 7,5 a później 5,6 zł ~Mesjash 2 2021-12-15 17:03
Wyciskanie leszcza ~Znany 1 2021-12-15 14:38
Liczę w przyszłym roku na piękną dywidendę ~Inwestor1998 5 2021-12-15 11:21
Rekordowe ceny energii elektrycznej na TGE ~Arthurius 13 2021-12-14 22:03
Ile szacujecie sprzedaży i zysku w 4Q? ZAPASY - SPRZEDAŻ sugerują... fif_111 7 2021-12-14 18:02
Bowim królem stali ??? ~inwestor 1 2021-12-14 17:59
na przykładzie astarty widać jak sie broni c/z i c/wk. nie dajcie sie ~janusz 3 2021-12-14 17:58
Na Astarcie już maja bekę z naganiacza Arhturiusa ~100lejka 3 2021-12-14 16:21
SILNE WSPARCIE na poz. ok. 5zł ~inwestor 1 2021-12-14 14:32
Jutro 15.12 ESPI ~Heh 2 2021-12-14 14:28
Zaczęli skupować po 8,30 ~Arthurius 9 2021-12-14 14:25
BOWIM ~Znany 1 2021-12-14 13:41
Prezes Cognor ~Znany 5 2021-12-14 13:00
Za dwa dni ostatnia transza akcji po 16 zł ~Rumun 8 2021-12-13 22:31
Najniższy obrót od 16 kwietnia ~Arthurius 7 2021-12-13 14:38
BOWIM Q4 ~Andrzej 9 2021-12-12 15:44
Haki na kilka lat ~kolo 2 2021-12-10 18:07
30min handlu = 500pln obrotu ~kwiat_jabloni 5 2021-12-10 11:58
Kula mówi ~Znany 2 2021-12-09 16:17
PRAWDZIWA KULA MÓWI.... ~fif_111 2 2021-12-09 14:26
Evergrande nie spłaca długu ~Qwerty 4 2021-12-09 12:51
Perspektywy ? ~Znany 2 2021-12-09 12:50
Naprawdę sterującemu się nudzi, że tak skacze co chwila +/- tomaslfc14 2 2021-12-09 11:17
Coraz niższe te podbitki ... ~Niestety 2 2021-12-09 10:53
czy jutro uwalicie jak zwykle ? ~jw 8 2021-12-09 09:08
Pod co to rośnie? ~Jhg 3 2021-12-08 17:53
[x]
BOWIM 1,56% 7,80 2026-06-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.